ODHALENO: 17 nejvtipnějších věcí, které dělá tajně každá žena a nikdy se k tomu nepřizná

Ženy jsou samy o sobě úžasná stvoření. Kromě vnější krásy v sobě ukrývají také záhadnou vnitřní krásu, kterou objevíte u každé bez výjimky. Od mužů se odlišují v hodně směrech. Dožívají se déle, mají větší výkyvy nálad (ale za to samozřejmě nemůžou ony, ale hormony!) a taky jsou upovídanější. Na popsání ženské bytosti by nám nestačilo ani 50 stránek, tak jsme se pro vás rozhodli udělat alespoň seznam těch nejzábavnějších věcí, které potají d

 1. Sundání podprsenky téměř okamžitě potom, co přijdeme domů. Ta sladká chuť svobody!
 2. Potom, co si oholíme nohy doufáme, že se jich někdo dotkne se slovy: „Ó bože tvoje kůže je tak hladká!“
 3. Zase ta podprsenka. Každá žena je master, aniž by si ze sebe musela svléknout tričko, dokáže sundat podprdu.
 4. Se svými vlasy si ve sprše hrají a snaží se s nimi vytvořit takové malé umělecké dílo. Většinou je štěstí, že nikdy nespatří světlo světa.
 5. Pokud na sobě nemají kalhoty nějakou viditelnou skvrnu nebo špínu, nosíme je co nejdéle bez toho, aniž bychom je praly. Samozřejmě to nikomu neříkáme.
 6. Když jsme samy a nikdo není poblíž, prdíme... Duhu.
 7. Občas se bezdůvodně rozbrečíme. Asi na nás jdou hormony nebo co.
 8. Když jdeme kolem zrcadla, prohlížíme se. V naší koupelně samozřejmě o něco detailněji než na ulici. To si několikrát zkoukneme zadek a řekneme si, jak od zítra začneme cvičit.
 9. Hrozně jíme. A máme to rádi. Klidně bychom jedly stejně jako chlapi, ale to byste na nás koukali divně. Takže to děláme tajně.
 10. Když jsme přejedené, zkoušíme si představit, jak budeme vypadat jako těhotné.
 11. Ráno zase zatahujeme břicho a představujeme si, jak bychom vypadaly o 5 kilo lehčí.
 12. Když jsme na veřejných záchodcích a potřebujeme vy víte co, tak nasoukáme trochu toaletního papíru do mísy, aby se zmírnil náraz a nebylo nic slyšet.
 13. Taky koukáme na porno a světě div se, máme to rády!
 14. Občas… no dobře, často stalkujeme nové přítelkyně svých ex a pomlouváme je. No vlastně stalkujeme všechny v našem okolí.
 15. Snažíme se častokrát narvat do menší velikosti, když se nám to podaří, připadáme si jako kdybychom právě porazily svého soupeře v zápasnické kleci. Vítězoslavně!
 16. Když si fotíme selfíčka, děláme to třeba 15 minut, pak dalších 15 minut vybíráme tu nejlepší fotku.
 17. Většinou nestíháme. Takže když se chytáme ven a kdosi na nás čeká v taxíku, my na sobě většinou máme ještě ručník. Ale budeme tam za „minutu“!
Sdílejte článek

Přečtěte si také