Sex a vztahy

19. července 2022 17:14

redakce Prima Lajk

ODHALENO 18+: Jak si v posteli říct o sado maso? Dámy, tady máte návod, jak muže požádat o potrestání

Jak ženy mohou požádat partnera o BDSM?

Sex už není tak vzrušující jako dřív, partnera ale stále milujete a říkáte si, že by to třeba mohlo vylepšit lehké BDSM? Inu, není nic lehčího než si o tom promluvit. Tedy, alespoň na první pohled. Často se ale stane, že se partnerky buď stydí na takové téma přivést konverzaci, nebo zkrátka neví, jak začít. Pokud momentálně válčíte s něčím podobným, třeba vám pomůže následující informace.

Nedávná studie z Montrealu totiž přišla na to, že až 60 % žen vzrušuje téma podřízenosti, svazování, nebo rovnou výprask. Mnoho z nich pak dokonce sní o znásilnění, tedy nikoli tom reálném, ale hře, při které si je zdánlivě opanuje cizí muž. Jinými slovy je to naprosto normální stav a není třeba se kvůli tomu cítit trapně.

V prvé řadě tak musíte partnerovi říct, že jde o experiment, který byste chtěly zkusit. Následně je třeba si domluvit pravidla, vztyčit hranice (a nejen ty) a pak už jen správně celou fantazií navigovat. Mužům například pomůže, když lehce nakrmíte jejich ego slovy, jak vás vzrušují, když vám to dělají zezadu, nebo jak se vám líbí, když vám říká, co máte dělat. Stejně tak je důležité nevybočovat z role submisivní dívky, která se poddá jakékoli jeho touze. Následně už si jen užívejte celý proces, a kdo ví, třeba se časem dostanete i k pokročilejším praktikám. O tom už ale zase někdy příště.

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy muži vztah bdsm

Přečtěte si také