Sex a vztahy

27. října 2019 13:27

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 3 bizarní sexuální praktiky, které pravděpodobně nevyzkoušíte. Už jste slyšeli o podojení?

Tyhle erotické praktiky jsou natolik šílené, že by je vyzkoušel asi málokdo. Ale kdoví, třeba zrovna vás něco z toho zaujme…

Milking. Tohle je samo o sobě dost bizarní. Ženská ňadra mají tu schopnost, že když mají ženy děti, mohou ňadra produkovat mléko. Potomci ovšem nemusí být součástí této „hry“. Milking znamená sexuální ukájení se nad mateřským mlékem, často je to označováno také milksex. Pozor, to není všechno. Ty ženy, které nekojí ani nejsou těhotné, mohou si postupně mléko „vyvolat“ za pomocí vakuové pumpy.

Knife play. Znamená to sexuální hrátky s jakoukoliv čepelí jako jsou nože, dýky, žiletky, meče. To, že by se mohl člověk zranit, v něm vyvolává strach a obavy, které jsou zodpovědné za samotné vzrušení. Čepel se může používat k rozřezávání oblečení, škrábání a podobně. Tato praktika v sobě nese riziko, že kten, který čepel na druhém používá, může ztratit kontrolu a druhého pořezat nebo bodnout. Proto je vhodné používat tupé, či jen příborové nože. Uff.

Injektománie je další praktika, kterou doma raději nezkoušejte. Jedinec prožívá vzrušení, když může jen tak pro radost vstříknout nějakou kapalinu pomocí injekční stříkačky ať do svého, či cizího těla. Není přitom důležité to, o jakou kapalinu jde. Záleží hlavně na samotném aktu, kdy propíchnutí kůže připomíná pohlavní styk, vstříknutí kapaliny pak vystříknutí spermatu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také