ODHALENO: 3 způsoby, jak oživit sex vibrátorem. Čím ji vystřelíte až ke hvězdám?

Někdy není špatné k sexu přizvat i dobrého kamaráda. I když na trojku se vaše partnerka ještě necítí, vibrátorem rozhodně nepohrdne. Přece jen ho dobře zná a už s ním zažila pár žhavých chvilek. Tento její vrnící přítel ale není váš sok. Naopak, sex jím můžete skvěle oživit.

Vibrátor má nejspíš žena spojený s osamělými chvilkami, kdy vy nejste v dosahu, nebo byla ještě sama. Když ho na ni tedy vytáhnete při milostných hrátkách, možná zůstane němě zírat (pořád se bavíme o vibrátoru, ne o vašem penisu). Vibrátor v posteli rozhodně neznačí, že na partnerku nestačíte. Naopak může být skvělým pomocníkem, skvělým okořeněním sexuálních hrátek a rozehřívačem jejího kotlíku. Jak pod ním pořádně zatopit?

1. Rozvibrujte vrcholek – Vibrátor zapněte na nízký výkon a jemně jím začněte přejíždět po partnerčině klitorisu. Nezapomeňte na dostatečné zvlčení, ať už pomocí vašich tělních tekutin nebo lubrikačního gelu. Jinak to bude drhnout a partnerku odřete ještě, než si s ní užijete. Mezitím, co za vás vibrátor bude odvádět povrchovou práci, prsty druhé ruky mohou prozkoumávat partnerčiny hlubiny. Její smysly tolik impulsů nepoberou a začnou se zmítat v orgasmové křeči.

2. Vnitřní chvění – Role můžete naopak prohodit a vibrátor poslat hledat ten tajemný bod G, který ještě nikdo nikdy nespatřil a nenahmatal, ale všichni jsou si jistí, že tam určitě někde je. Klidně měňte výkon vibrátoru a s jejím stupňujícím se vzrušením zvyšujte vibrace. Prsty jí pak současně stimulujte klitoris. Orální sex bohužel se zavedeným vibrátorem úplně nepůjde. Pokud si tedy nechcete rozvibrovat bradu a rozdrkotat zuby.

3. Zadní vrátka – U třetí techniky jí ale svoje jazykové dovednosti klidně můžete předvést. Vibrátor jí totiž zasuňte mezi půlky. Ale pozor – jen ho tam mezi ně opravdu vložte, aby se dotýkal jejího zadečku, ale vnitřní sondu neprovádějte! Oblast kolem jejích zadních dvířek je dostatečně citlivá a stačí proto nízký výkon vibrátoru. Partnerku, která se teď nejspíš bojí, že brzy ztratí svůj řitní věneček s vibrující hračkou, uklidňujte orálním sexem.

Sdílejte článek
Štítky hvězda Sex sex vibrátor tipy dildo sex s vibrátorem

Přečtěte si také