ODHALENO: 4 nejčastější sexuální fantazie na světě! Víte, o jakých sprosťárnách ostatní v posteli tajně sní?

Jaké jsou 4 nejčastější sexuální fantazie?

Co se sexuálních fantazií týče, lidé se v tomhle směru příliš meze nekladou. Málokdy se totiž o takových fantazií svěří někomu dalšímu, a jelikož jsou tak relativně v bezpečí, můžou myslet skutečně na cokoliv. My se s vámi však vsadíme, že tyhle 4 následující představy byste mezi těmi nejčastějšími nikdy netipovali:

Skupinový sex

Skoro 80 % lidí v jedné nedávné studii odhalilo, že tajně sní o tzv. trojce. O něco menší procento si pak nechává zdát o orgiích, a konečně 61 % sní o gang-bangu.

Zakázaný sex

S učitelkou? Nevlastní matkou? Kámošovou ségrou? Ať už je to jakákoliv situace, jakmile někdo tvrdí, že se to nesmí, začne to lidi automaticky lákat ještě víc. Ale protože většinou by jim to realita nikdy neumožnila, musí si o tom nechat pouze zdát.

Sado-maso

Ano, překvapivě i sado-maso neboli BDSM se v tomto žebříčku umístilo. Lidé si totiž rádi představují sebe ve vypjatých situacích, kdy jim například někdo ubližuje, aby se přitom vzrušili. A překvapivě celkem velké procento takových si pak chce drsný sex vyzkoušet i naživo.

Sdílení partnerů

A novinka na závěr. V posledních letech je docela populární snění o tom, že se svými přáteli sdílíte své partnery / partnerky. Jak by to fungovalo? To musíte v hlavě vymyslet. Střídání a vyměňování partnerů do postele je ale trend, který očividně jen tak neodejde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také