ODHALENO: 4 největší lži o mužích. Vážně myslí stále jen na to jedno?

Jaké jsou největší lži o mužích?

Mysleli jste si, že stereotypy o blondýnkách jsou to nejhorší? Tak to jste poslední roky neposlouchali, jaké stereotypy se čím dál častěji zmiňují v souvislosti s celým mužským pokolením. Ne že by si to chlapi za své chování občas nezasloužili, na druhou stranu některé věci už jsou občas vyloženě zákeřné. Jako například, že chlapi myslí jenom na jedno, líbí se jim pouze hubené modelky nebo že nikdy nedospějí. A právě proto je načase teď některé z těchto mýtů vyvrátit.

1. Preferují úlety

Ano, někteří muži stejně jako některé ženy mají radši single život plný romantických úletů. Nedávný průzkum ovšem ukázal, že daleko větší procento mužů stojí o vztah a hledá pro sebe tu perfektní dívku.

2. Myslí jen na sex

Ne, dámy, pánové skutečně nemyslí JEN na sex. Myslí taky na fotbal, hokej, videohry, práci, kamarády, kamarádky, rodinu, na VÁS, na jídlo, na spánek a tak dál.

3. Neumí vyjádřit lásku

Občas se říká, že muži vyjadřují lásku pouze slovně. Opět jde ale o stereotypní zjednodušení, které nereflektuje realitu. Spousta mužů jsou naopak velcí romantici, kteří rádi provádějí velká gesta a milují, když své partnerce mohou projevit lásku třeba nějakým překvapivým výletem či dárkem.

4. Líbí se jim jen hubené blondýny

A další nesmysl. Co nejspíš neplatilo ani před dvaceti lety, o to víc neplatí dnes. Lidská krása se posouvá, dnes už lidé, včetně mužů, vnímají přitažlivost jinak. A jedna z nejlepších věcí na tom je rozmanitost výběru. Mužům se tak líbí malé, velké, hubené, kulaté, mladé, staré, bělošky, černošky, s krátkými vlasy i s dlouhými. Prostě výrazné zajímavé holky, které dokážou chlapa očarovat.

Sdílejte článek
Štítky romantika Sex muži vztahy stereotypy fakta lži

Přečtěte si také