ODHALENO: 4 smutné triky, jak přesvědčit bývalou lásku, že se máte skvěle! Co musíte dělat?

Jak obelstít bývalou lásku, aby si myslela, že se máte skvěle?

Následující návod vám ani tolik neporadí, jak se skutečně přenést přes vaši bývalou lásku, místo toho vám ji ale pomůže přelstít, aby si myslela, že se vám daří skvěle. A to je přece důležitější, ne?

1. Nedávejte smutek veřejně najevo

Chcete se utápět v sebelítosti? Budiž. Jenom to proboha nesdílejte na Facebook ani Instagram. A když už to musíte sdílet, založte si pro to alespoň vedlejší účet. Nejenže se budete cítit líp, budete i líp vypadat.

2. Bavte se, netvařte se tak jen

Aby vaše porozchodová marketingová kampaň fungovala, musíte v ostatních probouzet dojem, že se skvěle bavíte. A toho rozhodně nedocílíte tak, že budete sdílet fotky sebe, v baru, s kamarády, a k tomu mít popisky, jak zažíváte nejlepší chvíle svého života. Věřte nám, skrz to uvidí naprosto každý, včetně vaší/vašeho ex.

3. Zachovejte klid, když ho/ji potkáte náhodou

Narazili jste na vaši starou lásku s novým partnerem a nevěděli, co dělat? V takových situacích je běžné ztratit rozum a jednat impulzivně. Zkuste se ale nadechnout, uvolnit a tvářit pokud možno co nejpřátelštěji. Vlastně, čím přátelštější, tím spíš je budete otravovat, takže nakonec sami odejdou a ještě vás budou mít plné zuby. Váš večer se ale náhle rozjasní.

4. Držte si odstup, když ho/ji potkáte záměrně

Chápeme, odloučení je těžké. City, i když vám třeba bylo ublíženo, nelze jen tak vypnout, a vy tak můžete nabýt dojmu, že jste vlastně ve vztahu žádné problémy neměli, rozešli jste se kvůli hlouposti a patříte k sobě. Navíc mu/jí to děsně sluší a vy jste to dlouho neměli, sex přece nic nezkomplikuje, že? Omyl, chyba, okamžitě se otočte a vypadněte odtamtud. Uzavřít se je někdy těžké, pořád je to ale zdravější, než nejistota a čekání… čekání na to, jestli se náhodou jeden z vás nezmění. Odpověď je totiž pokaždé stejná. Ne.

Sdílejte článek

Přečtěte si také