ODHALENO: 4 žhavé sexuální polohy, které vám uleví od stresu. Čím začít?

Tyto sexuální polohy vám uleví od stresu.

Známe to nejspíš všichni. Stres může být doma tím největším zabijákem libida i vztahu. Nic neukončí nadějně se vyvíjející večer rychleji než myšlenky na práci, zdravotní starosti nebo jiné negativní myšlenky, kterých máte plnou hlavu. A jistě, můžete se zkusit zbavit stresu pomocí cvičení jógy nebo dlouhými procházkami, existuje ale i lepší způsob. Právě samotný sex.

Ano, ačkoliv se to tak nemusí vždy jevit, sex – pakliže jej děláte správně – může odbourat ten největší důvod, proč o něj nestát. S vědomím tohoto k tomu tedy přistupujte a příště, až budete zvažovat, jestli máte, nebo nemáte náladu, zkuste přebít momentální strach a poddat se milostným radovánkám s vaší drahou polovičkou. A ideálně při tom vyzkoušejte jednu z těchto následujících poloh.

1. Orální uspokojení

Nic nezvedne sebevědomí víc než dlouhý, vášnivý a příjemný orální sex. Ženám tím většinou zaručíte orgasmus, a u mužů se zase partnerkám doporučuje polykat, poněvadž podle nedávných studií působí sperma jako antidepresivum.

2. Na pejska

Psí pozici asi nemusíme představovat. Tato poloha je vášnivá, muži se při ní cítí mocně, ženy si zase užívají submisi i hluboké pronikání.

3. Vleže na boku

Další příjemná a stress-free poloha je vleže na boku, kdy je žena k muži přilepená zadečkem, a on ji drží za prsa či boky. Velmi smyslná a velmi intimní poloha.

4. Splynutí těl

Lze spojit objetí a sex? Ale jistě, muž se posadí a dá nohy mírně od sebe, žena si sedne na něj a obejme ho rukama kolem ramen. Tak vznikne blízký fyzický i emoční kontakt, který odbourá sebevětší chmury.

Sdílejte článek
Štítky stres Sex Ženy muži vztah sex libido polohy

Přečtěte si také