ODHALENO: 5 důvodů, proč byste nikdy neměli mít sex ve sprše. Proč toho budete hned litovat?

Že je to romantické a vzrušující? Bohužel ale taky nebezpečné a velmi nepohodlné!

Čas od času to chce sexuální život trošku okořenit. Do sprchy byste ovšem své intimní radovánky opravdu tahat neměli. Ve filmech sice sex ve sprše vypadá jako vzrušující zážitek, ve skutečnosti se ale může během chvilky proměnit v hotový horor, jehož budete litovat a zkazí vám navíc nejen romantickou chvilku, ale někdy i celý večer. A my pro vás máme rovnou 7 důvodů, proč je sex ve sprše nejen dost nadhodnocený, ale dost možná také jedním z těch nejhorších.

1. Čeká vás ošklivý pád – I když nejste žádné nemehlo, ve víru vášně snadno můžete ztratit rovnováhu a uklouznout. Pád ve sprše je vlastně i velmi pravděpodobný! Vyražené zuby o roh vany nebo zlomená noha je ještě to „lehčí“, co se vám může stát.

2. Opaříte se – Nemusí to být vaší nešikovností, stačí, když se jen špatně opřete o kohoutek a během pár vteřin se můžete ošklivě opařit horkou vodou.

3. Dře to – I když je voda mokrá, paradoxně není vůbec žádným lubrikantem. Při souloži to tedy velmi nepříjemně dře, a i když na intimní místa použijete lubrikant nebo sliny, voda je spláchne. Je to tedy boj v tomto případě s vodními mlýny, který si vůbec neužijete.

4. Chemie dovnitř nepatří – Lubrikant rozhodně ale nenahrazujte šamponem nebo sprchovým gelem! Chemie by velmi narušila intimní partie ženy, která by pak mohla začít trpět gynekologickými problémy.

5. Orální sex je zde noční můrou – Na ten můžete ve sprše rovnou zapomenout. Tedy pokud nemáte kolena z ocele a nevadí vám klečet na studeném a nepohodlném povrchu. Voda, která vám bude celou dobu téct do obličeje, navíc také není dvakrát příjemná.


Přečtěte si také