Sex a vztahy

3. prosince 2019 17:04

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 5 důvodů, proč je přátelství s výhodami lepší než vztah. Co je na něm nejlepší?

Jste zrovna single a nikdo není na obzoru? Možná by vás mohl přivést na jiné myšlenky sex s kamarádem. Proč to může být dobrý nápad?

1. Bezpečí. Určitě je lepší udělat to s kamarádem nebo kamarádkou, než s někým ze seznamky. Důvodem je možnost pohlavních nemocí. Navíc je to o dost pohodlnější.

2. Svoboda. Nemusíte nic vysvětlovat ani se druhému zpovídat. Přece jen jste kamarádi a už se znáte nějakou dobu. Když se rozejdete, tak se nic nestane.

3. Sex je zdravý. O tom, proč je sex důležitý, by se daly psát romány, každopádně zapíná směs chemie, která je důležitá pro správné fyzické a psychické fungování těla.

4. Experimenty. S kamarádem se odvážete mnohem snadněji než s novou známostí, která nemusí dopadnout zrovna nejlíp. Můžete si říct, co koho láká a pak to zkoušet. Koneckonců, dobře se znáte.

5. Může z toho být vztah. Jasně, nikdo nezačíná kamarádství s výhodami s touto možností. Na druhou stranu, když už jste kamarádi a klape vám to v posteli, může se stát, že si sednete i ve vztahové rovině, vyloučeno to není.


Přečtěte si také