ODHALENO: 5 důvodů, proč je sex ve vodě špatný nápad. Není lepší si to rozdat na suchu?

Vypadá to jako vzrušující zážitek, který by měl zažít každý. Tohle jsou ovšem jasné důvody, proč by vás sex ve vodě mohl pekelně mrzet.

Ve filmech je to vždycky vzrušující sexy zážitek, který chce zažít prostě každý. Sex v moři, v bazénu, ve vířivce či ve sprše vypadá prostě lákavě. Pokud už nejste úplně nazí, tak vaše těla dělí jen titěrné plavky, a to je zkrátka vrušující. Jenže rozdat si to ve vodě nemusí být úplně dobrý nápad. Realita totiž bývá jiná, krutá. A ze sexu ve vodě se může stát věc, na níž budete chtít okamžitě zapomenout. Nebo se radši rovnou utopit.

Bazén je plný bakterií – A to nemluvíme o teplé vodě ve vířivce, kde se různé malinkaté potvůrky množí daleko rychleji. Citlivá ženská sliznice se tak může stát menší zoologickou zahrádkou bakterií a infekcí.

Neklouže to – I když asi těžko najdete vlhčí prostředí, než je voda, funkci lubrikantu rozhodně neplní. Naopak, bude to drhnout, a hodně.

Kondom se protrhne – Mít bezpečný sex ve vodě je tak trochu problém. Kondom se kvůli špatné lubrikaci nejspíš protrhne a vyvrcholit do vody je hnus.

Sůl štípe – Nejspíš jste zjistili, že sex na pláži není kvůli písku, který se dostane absolutně všude, taková romantika. Přesunout se do moře ale také není to pravé ořechové. Nejenže vás nejspíš smete první vlna, ale sůl v intimních partiích pekelně štípe.

Bublinková chemie – Sex ve sprše je ze všech vodních "sportů" ještě nejschůdnější varianta, i když jediná možná poloha – vestoje – může být pro někoho obtížnější. Problém je spíš v použitém sprchovém gelu. Sice těla po sobě díky němu lépe kloužou, ale dostane-li se dovnitř ženské svatyně, chuděra pocítí pálení a žár, který nemá s touhou nic společného.

Sdílejte článek

Přečtěte si také