ODHALENO: 5 důvodů, proč už o vás muž nemá zájem. Co ho stoprocentně odradí?

Už pár dní neodpověděl, nebo je zvláštně mlčenlivý. To se stává u chlapů pořád. Ale někdy za tím může být důvod.

1. Má jinou. Jasně, tohle asi nechcete slyšet, ale nemá cenu si mazat med kolem pusy. Nezadaných žen je tucet, nemá cenu se ale obviňovat. S tímhle už se nic udělat nedá. Jedině se s tím smířit a hledat dál.

2. Až moc velká závislost. Některé ženy si myslí, že když mají partnera, je to jejich výplň volného času. Ztratí svojí osobnost, koníčky, všechno podřídí vztahu. Běhat za někým pořád, to vypadá, jako kdybyste neměly nic na práci.

3. Nebyl vyzrálý. To je časté u mladších mužů, jde vlastně o to, že neví, co chce a co by tím mohl ztratit, případně se bojí svatby a závazků. Co by se asi mohlo stát pak… S takovým mužem ale stejně asi nechcete ztrácet čas.

4. Miluje svou ex. Když jste se poznali, patrně ještě nebyl úplně venku z minulého vztahu. Prošel těžkým rozchodem a vy jste mu byly náplastí na bolavé srdce. Jestli až moc často mluvil o svojí bývalé, zpozorněte. V momentě, kdy mu navrhne, aby to zkusili znovu, máte smůlu.

5. Bral to jako volný vztah. Častá situace, kdy jste se staly jen takovým flirtem, který ale nemá mít budoucnost. Tohle poznáte až po pár měsících, kdy budete spolu. Pozor na to, aby nelhal a nebyl už ženatý. Většinou uslyšíte věci na stylu, že se na to necítí, nebo že chce najít sám sebe apod.

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy muži vztahy 5 důvodů co odradí muže

Přečtěte si také