reklama

reklama

Seznamování

ODHALENO: 5 důvodů, proč už ti neodepisuje. Co jsi udělala špatně?

Publikováno: 06.10.2019
Asi to známe všechny. Měla jsi skvělé rande s mužem svých snů. Všechno na něm je úplně perfektní a dobře jste si rozuměli už od první chvíle. Psali jste si o sto šest, najednou ale vůbec neodepisuje a začal tě ignorovat.

reklama

Důvodů, proč chlap neodepisuje, může být celá řada, pojďme si je nyní postupně analyzovat.

1. Nemá čas. Jasně, může to vyznít jako klišé, a pokud najednou nemá čas odepisovat, i když předtím měl, může to vypadat divně. Ale nemusí to hned nic znamenat. Fakt nemusí mít čas, třeba má pracovní schůzky, třeba sportuje nebo je někde s kamarády. Jestli se neozval jenom týden, ještě nemusíš vyšilovat. Tohle chlapi dělají pořád a ještě to není důvod k tomu, aby sis začala něco domýšlet. Jiné to je, jestli se neozval už přes dva týdny, potom už si můžeš myslet, že se něco děje.

2. Nerad si píše. Spousta chlapů dává přednost mluvení z očí do očí nebo po telefonu, ale neradi píšou. Samozřejmě tě to naštve, že mu napíšeš elaborát a on odpoví jednou větou, pokud vůbec. Nebo si nechává na odpověď čas. Jestli sám přiznal, že nerad píše, radši mu volej nebo se s ním scházej.

3. Nechce si s tebou psát, nebaví ho to. Jasně, tohle je vysvětlení, které jsi možná už od začátku hledala. A jasně, někdy se může stát, že ho komunikace s tebou moc nebaví, takže ti spíš nepíše než píše. Třeba s tebou celkově nechce být v kontaktu. No zkrátka ho nezajímáš. Nejlepší je se ho zeptat na rovinu, aby ses nemusela zbytečně trápit. Ne každý vztah se holt vydaří.

4. Není nadšený z toho, co jsi mu řekla nebo napsala. I tohle se může stát, protože i když to vypadá, že chlapi všechno řeknou otevřeně a upřímně, není to pravda. Ve skutečnosti třeba není rád, že poznal nějakou tvojí charakterovou vlastnost nebo mu přijdou trapné tvoje fórky. Pak nemá chuť a potřebu ti psát.

5. Něco se stalo. Je možné, že měl nehodu či nějaký úraz, i když je to samozřejmě jedna z méně pravděpodobných možností. Ale přece se stávají nehody na silnicích dnes a denně. Anebo mu zrovna umřela babička. Anebo někdo jiný známý. Mohlo se toho stát hodně. Jestli se mu opakovaně nemůžeš dovolat, můžeš zkusit nějakého jeho kamaráda. Ale nevyšiluj, pokud se neozve jen jeden den, jestli jste nebyli na ničem domluveni.

Seznamování

ODHALENO: Tohle jsou věci, které při seznamování odradí každou holku. Čemu byste se opravdu měli vyhnout?

reklama