ODHALENO: 5 jednoduchých věcí, které by měl dělat každý chlap, pokud si chce udržet holku. Pánové, dodržujete je taky?

Stále hledáte recept na dokonalý vztah? Stačí přitom dodržovat tyto jasné kroky!

Také často slýcháte, že s muži to je ve vztazích těžké, protože neví, co žena chce? Nebo naopak slýcháte své kámoše často říkat, že jsou ženy až příliš komplikované? Ale kdeže. Porozumět ženským potřebám je vlastně strašně jednoduché. Stačí dodržovat těchto 5 věcí, jež jsou v podstatě základem každého fungujícího vztahu, a šťastné soužití budete mít zaručené. To, že někteří muži nedokáží tyto jasné věci dodržet, už je bohužel věc druhá.

Buďte upřímní – Upřímnost je samozřejmě základním kamenem každého vztahu. Nic před svou polovičkou neskrývejte a říkejte jí, co si myslíte a jak se cítíte. Neupřímnost a tajemství mohou pak logicky zapříčinit velké problémy.

Věnujte jí svůj čas – Ukažte jí, že je pro vás to nejdůležitější na celém světě a buďte s ní co nejvíce času. Zapomeňte čas od času na práci a věnujte celý den pouze své milované. Na druhou stranu určitý prostor a čas pro sebe je někdy také zapotřebí.

Nebojte se ukázat své emoce – Být za drsňáka je sice fajn, žena chce ovšem vidět také vaší jemnější stránku. Nebojte se jí ukázat emoce či dokonce nějakou tu slzičku. Ona si vás bude vážit ještě mnohem víc.

Buďte její oporou – Tady asi není co řešit. Ženy zkrátka chtějí muže, jenž jí za každé situace podpoří a může se zároveň spolehnout, že jí vždy uchrání.

Myslete na budoucnost – Žena má ráda, když muž myslí dopředu a má ambice, plány do budoucna a dokáže si i kvůli tomu třeba pečlivě šetřit. Kluk, který žije okamžikem, je dobrý na krátkodobý románek. Ve vztahu ovšem musí chlap myslet na budoucnost a vědět, co od vztahu i svého života vůbec chce.

Sdílejte článek
Štítky Žeňa muž emoce vztah odhaleno

Přečtěte si také