ODHALENO: 5 nejlepších sexuálních poloh bez penetrace. Jak s nimi dosáhnout orgasmu?

Tohle je 5 nejlepších sexuálních poloh bez penetrace.

Pokud jste to doteď nevěděli, tak penetrace není v sexu všechno. Ano, penetrace je příjemná sama o sobě a představuje proto i nejběžnější typ sexu, lze se ale obejít i bez ní. Jak? To vám odhalí následujících pět nejlepších nepenetračních poloh.

1. Preclíkový dip

Vrcholně relaxační poloha. Nechte partnerku, aby se položila vedle čela postele nebo stěny z polštářů, roztáhla nohy a nadzvedla kolena. Poté se k ní přisuňte a pomalu jí stimulujte klitoris. V této poloze máte zároveň přístup k oběma prsou, můžete se líbat i hladit.

2. Lžíco-vidlička

Partnerka se položí a roztáhne nohy, vy se k ní přisunete z boku, takže jí zvednete jednu nohu nad sebe. Následně ji můžete líbat krk, stimulovat klitoris, případě později přejít k orálnímu sexu.

3. Misionář

I v klasickém misionáři můžete vynechat penetraci a místo toho partnerku laskat jiným způsobem.

4. Ve stoje

Oba se postavíte, partner si stoupne za partnerku, partnerka se ohne a vy jezdíte penisem přes její klitoris. Můžete si pomoct i rukou.

5. Zrcadlo

Tato poloha je jen pro ženy a potřebujete k ní prakticky jen stoličku a zrcátko. Pak už se jen posadíte, jednou rukou si začnete stimulovat klitoris a v zrcátku sledujete, kde co jak funguje. Ideální způsob jak přijít na to, co máte ráda a co nefunguje, až budete v budoucnu navádět vašeho partnera.

Sdílejte článek

Přečtěte si také