ODHALENO: 5 nejtajnějších a nejtemnějších sexuálních fantazií holek! Jak to holky chtějí doopravdy udělat?

O čem sní holky?

Není pravda, že hříšné myšlenky mají jenom pánové. Dokonce bychom řekli, že na rozdíl od žen jsou muži alespoň přímočařejší. Když něco chtějí, umí to dát najevo. Ženy na druhou stranu sní o ledasčem, své nejtajnější tužby ale jen málokdy odhalí. Nicméně nebojte, v minulosti se už pár takových výjimek našlo a díky nim teď víme, jak temné sexuální fantazie vlastně ženy mají nejčastěji. Jste zvědaví? Tak pokračujte níže.

via GIPHY

Holka s holkou

Gratulujeme, vaše ultimátní fantazie je stejná, jako ta její. Než však domů přivedete svoji nejlepší kámošku, abyste ji seznámili s vaší holkou, možná byste měli vědět, že ženy často sní o tom, že jsou s jinou dívkou samy. Jejich instinkty jim totiž podvědomě říkají, že jedině jiná žena dokáže přesně pochopit, co jejich tělo potřebuje. Odtud pramení tahle fantazie.

Sex s cizincem

Zatímco muži se můžou projít po ulici a představit si sex s každou ženou, kterou potkají, u dívek je to složitější. Jejich představy jsou mnohem konkrétnější. Například mohou snít o tom, jak by si daly rychlovku se sexy číšníkem v restauraci na záchodech nebo s borcem na diskotéce. Je to o rychlosti, vášni a žádných závazcích.

Submise

Mnoho žen miluje, když v posteli přebere kontrolu muž. A přestože to může někdy znamenat i trochu drsnější sex, většinou to není ani tolik o násilí, jako zkrátka o tom, že se žena totálně podvolí. Bohužel o tom sní převážně ženy, které takového muže doma nemají.

Exhibice

Sex jako představení? Ano, i o tom některé ženy vášnivě fantazírují. Tyto dívky naopak milují moc a představa, že někoho svádějí na dálku skrz své „vystoupení“, je ještě víc vzrušuje.

Sex s více muži najednou

Tato fantazie je v jádru o tom, že chce být žena milována. Chce být idol, chce být ve středu pozornosti, mít kolem sebe pět mužů, a uspokojovat je všechny najednou. Představy o tom, co kdo právě dělá, jak a kde, dokážou být pro takovou ženu velmi uspokojivé. A i když si pak v realitě na takový scénář netroufnou, nestydí se využít alespoň erotických hraček.


Přečtěte si také