ODHALENO: 5 sexy věcí, které musíte vyzkoušet v posteli v roce 2019! Co vám letos zaručí lepší sex?

Vzhůru do nového roku žhavými sexuálními tipy!

Už jsou to dva dny, co jsme všichni oslavili Silvestr a přivítali nový rok. A většina lidí si stanovila svá novoroční předsevzetí. Ať už jste mezi nimi taky, nebo nikoliv, na jedné věci se určitě shodneme. S novým rokem je tu šance pozvednout své sexuální zážitky na novou úroveň. Jak toho dosáhnout? Tak třeba pomocí těchto 5 věcí, kterým byste v novém roce měli zaručeně dát šanci:

Věnujte více času předehře – Základ každého skvělého sexuálního zážitku, který ovšem spousta lidí po hříchu podceňujte. Tak to letos koukejte napravit. Když ji budete dělat správně, může být předehra lepší než samotný sex.

Častější orální sex- Ženy nikdy nemůžou mít „dost“ orálního sexu, takže se vůbec nebojte na téhle aktivitě přidat. Ona se vám za to pak možná odvděčí stejnou měrou.

Mluvte sprostěji - Spousta mužů podceňuje sílu slovíček v posteli, proto byste jim měli dát obzvlášť letos šanci. Nebojte se vypustit svůj jazyk ze řetězu, říct jí pořádnou sprosťárnu a ještě ji přitom pořádnou plácnout přes zadek. Naštvaná či uražená určitě nebude.

Experimentujte - Existuje tolik, TOLIK sexuálních poloh, že je zatracená škoda mít sex pořád v té samé. Vyzkoušejte nové věci, nová místa, nebo klidně i nové hračky.

Více komunikujte - A nejenom to. Hlavně více poslouchejte, naslouchejte jí. Ať vám sama poví, co má ráda, co se jí líbí, a co byste jí měli dělat. Když jí pak přání konečně vyplníte, sama vám snese sedmé z (sexuálního) nebe.

Sdílejte článek

Přečtěte si také