návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: 5 sexy věcí, které musíte vyzkoušet v posteli v roce 2019! Co vám letos zaručí lepší sex?

Vzhůru do nového roku žhavými sexuálními tipy!
Vydáno: 02.01.2019
Co byste měli v sexu vyzkoušet v roce 2019? 1
Co byste měli v sexu vyzkoušet v roce 2019? 1 Autor: istock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Už jsou to dva dny, co jsme všichni oslavili Silvestr a přivítali nový rok. A většina lidí si stanovila svá novoroční předsevzetí. Ať už jste mezi nimi taky, nebo nikoliv, na jedné věci se určitě shodneme. S novým rokem je tu šance pozvednout své sexuální zážitky na novou úroveň. Jak toho dosáhnout? Tak třeba pomocí těchto 5 věcí, kterým byste v novém roce měli zaručeně dát šanci:

Věnujte více času předehře – Základ každého skvělého sexuálního zážitku, který ovšem spousta lidí po hříchu podceňujte. Tak to letos koukejte napravit. Když ji budete dělat správně, může být předehra lepší než samotný sex.

Častější orální sex- Ženy nikdy nemůžou mít „dost“ orálního sexu, takže se vůbec nebojte na téhle aktivitě přidat. Ona se vám za to pak možná odvděčí stejnou měrou.

Mluvte sprostěji - Spousta mužů podceňuje sílu slovíček v posteli, proto byste jim měli dát obzvlášť letos šanci. Nebojte se vypustit svůj jazyk ze řetězu, říct jí pořádnou sprosťárnu a ještě ji přitom pořádnou plácnout přes zadek. Naštvaná či uražená určitě nebude.

Experimentujte - Existuje tolik, TOLIK sexuálních poloh, že je zatracená škoda mít sex pořád v té samé. Vyzkoušejte nové věci, nová místa, nebo klidně i nové hračky.

Více komunikujte - A nejenom to. Hlavně více poslouchejte, naslouchejte jí. Ať vám sama poví, co má ráda, co se jí líbí, a co byste jí měli dělat. Když jí pak přání konečně vyplníte, sama vám snese sedmé z (sexuálního) nebe.

Lidé mají telefon v ruce i při sexu 2

ODHALENO: 1 z 10 lidí má během sexu telefon v ruce, tvrdí nová studie! Co smutného je k tomu vede?

Nejdivnější důvody k sexu 1

ODHALENO: Tohle je 10 nejdivnějších důvodů, proč kdy lidé měli sex! K jakým bizárům se lidé přiznali?

Článek je zařazen v: Sex , tipy , 2019 , vyzkoušet , 5 věcí , v posteli