ODHALENO: 5 tajných sexuálních fantazií, které ve skutečnosti za moc nestojí. O čem můžete přestat snít?

Ta představa je velmi lákavá a vzrušující. Ve skutečnosti to však takové terno není a budete litovat, že jste nezůstali u misionáře v peřinách.

Každý má nějakou sexuální fantazii, kterou by si chtěl aspoň jednou za život vyzkoušet. Někomu se to poštěstí, někomu zase ne. A někdy člověk brzy zjistí, že o tom zážitku fantazíroval naprosto zbytečně. Někdy jsou totiž sny opravdu mnohem lepší než skutečnost. A to se týká i těchto velmi častých sexuálních fantazií, jež ale ve skutečnosti nejsou žádná hitparáda a často jsou spíše otravné. Nebo s tímto výběrem snad nesouhlasíte?

1. Sex v přírodě

Zní to jako skvělý nápad. Sluníčko, cvrkot ptáků a čerstvý vzduch. Na sexu v přírodě je něco živočišného a vzrušujícího. Jenže ve skutečnosti má holka otlačená záda od kořenů, kamenů či hrbolů, protože žádná deka není dost tlustá. Lezou po vás brouci, lítají kolem vás vosy a štípou komáři. Zkrátka idylka. A ve finále pak nemáte k dispozici potřebnou koupelnu.

2. Trojka

Sex mezi dvěma holkami a jedním mužem nebo dvěma muži a jednou holkou napadl snad každého z nás. Slibuje dvojnásobné vzrušení, dvojnásobný počet jazyků, rukou a tak dále. Jenže ve finále je pak jeden z party hic stejně tak trochu na ocet a skončí tak, že masturbuje nad milujícím se párem. Nehledě na to, že lidé, co spolu měli trojku, už nikdy nebudou tak dobrými kamarády jako dřív.

3. Sex na pláži

Jedna z nejromantičtějších a možná i nejkýčovitějších představ. Sex za měsíčního svitu a šplouchání vln v tropickém ráji možná vypadá dobře ve filmu, ale zkuste si uhlídat každé zrníčko písku, aby se nedostalo tam, kde by to pekelně bolelo a drhlo. Oblázkovou pláží si také moc nepomůžete, pokud nechcete vypadat jako po zápase v boxerském ringu.

4. Sex v práci

S asistentkou, kolegou, nebo dokonce šéfem raději zůstaňte u spalujících pohledů přes monitor počítače. Kdybyste se přece jen nechali strhnout vášní, nikdy nesmetete věci ze stolu jako v pornu a nikdy si to tolik neužijete, protože vám hlavou poběží, jestli zítra máte dát výpověď vy nebo ten druhý.

5. Sex ve sprše

Někdy to může být fajn, zvláště po ránu funguje sex ve sprše jako skvělý budíček. O to horší je ale samotné provedení. Voda paradoxně neslouží jako dobrý lubrikant, a i když jste zcela mokří, na potřebných místech to správně neklouže a jaksi drhne. Také najít dobrou polohu je trochu oříšek. Samozřejmě to jde dělat jen na stojáka, ale pokud máte malý sprchový kout nebo úzkou vanu, sex bude spíše připomínat nepovedené balanční cvičení.


Přečtěte si také