ODHALENO: 5 tipů, jak mít neodolatelné sperma! Co pro to musíte udělat?

Chcete, aby vám partnerka s radostí poskytovala orální sex. Stačí ji na něj lákat opravdu chutnou…ehm, polevou.

Milujete, když si holka hraje s vašim nádobíčkem, ale sama se do orálního sexu příliš nehrne? Možná to nebude tím, že by tyto praktiky nemilovala, ale zkrátka nechce slíznout na závěr onu pomyslnou smetanu. A to z důvodu, že jí sperma prostě a jednoduše nechutná. To se dá však změnit. Stačí, když budete malinko dbát na své návyky a vaše sperma bude podstatně chutnější. A spokojeni nakonec budete nejen vy, ale také ona.

1. Nepijte kávu – Pokud chcete mít sladké sperma, vyhněte se kofeinu!

2. Žádný alkohol, ani cigarety – Právě tento zhýralý životní styl způsobí, že budeme mít příliš hořkou chuť spermatu. Věřte, že vaše milenka si příště rozmyslí, zda si užije orální sex až do konce.

3. Omezte konzumaci masa, uzenin a mléčných výrobků – Chcete docílit neodolatelné chuti? Tak se vyhněte těmto potravinám. Právě proto se říká, že vegetariáni a vegani jsou nejchutnější. Jejich přítelkyně jejich semenu nemohou odolat. Zkuste si týden bez těchto potravin a uvidíte, jak bude vaše žena vrnět blahem.

4. Všelékem je ovoce – Konečně jsme tady u toho, co jíst. Doporučuje se ananas. Ve skutečnosti je ale jedno, který druh ovoce jíte. Hlavní je, že množství ovoce přebije všechen ten nezdravý zbytek, který má negativní vliv na vaše zdraví a příchuť spermatu. Dejte si ananas, banán, jablko, hrušky nebo pomeranče. Všechno ovoce vám pomůže.

5. Hektolitry mátového čaje - Den před velkým dnem vypijte alespoň litr čaje s mátou peprnou. Ta je skvělá nejen na žaludeční potíže, ale také na zlepšení příchuti semene.

Sdílejte článek
Štítky ovoce návod orální sex nejlepší kafe sperma jídlo dobré sperma

Přečtěte si také