Pět tipů na zatajení vztahu 1
Autor: istock.com Pět tipů na zatajení vztahu 1

ODHALENO: 5 tipů, jak utajit vztah. Co dělat, když nechcete, aby o něm ostatní věděli?

rd. Publikováno: 25.01.2023
Jak se dá úspěšně zatajit vztah?

reklama

Ať už pro utajení vztahu máte jakýkoli důvod – a nemusí nutně jít jenom i milenku či milence, ale třeba i strach ze spálení, snaha nic nezakřiknout, nebo nejste připravení rozebírat nového partnera či partnerku se svými přáteli – je přitom vždycky třeba držet se několika zásad. Těch pět nejdůležitějších si nyní představíme níže.

1. Žádné veřejné projevy náklonnosti

Na veřejnosti a před ostatními se neznáte. Nic k sobě necítíte, je to člověk jako každý jiný. A čím déle se toho budete držet, tím déle nikdo nic nepozná.

2. Zabezpečte si telefon

Našli jste si nového partnera, ale zároveň máte před rozvodem a stále se s manželem či manželkou stýkáte? Pak byste si raději měli dobře hlídat svůj telefon, protože pro případné rozvodové řízení by vztah mohl znamenat ránu, kterou úplně nechcete. A telefony jsou naše slabá místa – ať chceme, nebo ne.

3. Najděte si důvěrníka

Přestože se snažíte vztah tajit před všemi, občas je prostě nutné o tom říct alespoň někomu. A pokud ten člověk bude dokonce společným a důvěryhodným kamarádem, tím líp pro všechny. Tedy možná s výjimkou onoho důvěrníka. Ten se nebude moci dočkat dne, kdy tu novinu vybalíte na všechny.

4. Ignorujte Instagram

Ano, je to lákavé sdílet zamilované fotky z výletů se všemi, koho znáte. Zároveň to jde ale přímo proti tomu, o co se snažíte – tohle tím pádem ani nepotřebuje další vysvětlování.

5. Připravte se na prozrazení

Ačkoliv může být tajení vztahu zábava, a dokonce vzrušující prvek rozkvétající lásky, dříve nebo později to praskne – a vy byste měli na tuto chvíli mít plán, aby vás nic nemohlo zaskočit.

Jak rozeznat, kteří lidé jsou sexy? 1

ODHALENO: Jak moc jste sexy? Velikost prsou ani svalů v tomhle nehraje roli!

Jeremy Renner se zranil při záchraně synovce 1

Nečekaný zvrat v nehodě hvězdy Avengers! Herec riskoval život kvůli záchraně synovce

reklama