ODHALENO: 5 tipů pro lepší sex. Pánové, víte, co dělat s rukama?

Tipy na lepší sex ještě nikdy nikomu neublížily.

Milostné dovádění v posteli je většinou převážně věcí instinktů a taky částečně improvizace. Přesto se ale občas může stát, že se dostanete do situace, kdy si zkrátka nevíte rady. Co například dělat s rukama, když ležíte na zádech, dáma se na vás posadí zády k vám, a začne tzv. jezdit? A kam dát ruce jako žena, když muž naopak převezme iniciativu? To se dozvíte z následujících tipů.

1. Přitáhněte ho k sobě (ženy)

Při tradiční misionářské pozici toho už moc nového nevymyslíte. Pokud si ale chcete ještě zpříjemnit partnerovo vrážení, chyťte ho za zadek a přitáhněte ho k sobě co nejblíž to fyzické zákony povolí. Dáte mu tak najevo, že ho chcete kompletně celého v sobě.

2. Hlaďte jí prsa (muži)

Sedí na vás a užívá si jízdu na perfektně ztopořeném penisu? Tak toho neváhejte využít a něžně jí při tom pomačkejte prsa, drážděte bradavky, klidně se na chvíli posaďte a zapojte do hry jazyk, zatímco ruce přesuňte k jejímu zadku, který můžete pro změnu lehce masírovat, zatímco se partnerka blíží k orgasmu.

3. Stimulujte jeho i své erotogenní zóny (ženy)

Nejdřív si zjistěte, co partnera přivádí k rozkoši, a pak mu připravte to nejlepší milování jeho života. Mezi oblíbené věci patří například hlazení ušních lalůčků, projíždění vlasů, držení za krk či jemné škrábání na zádech. A pokud máte čas i prostor, nezapomeňte ani na svoje erotogenní zóny. Můžete si třeba dráždit bradavky, strčit partnerovi prsty do pusy a nechat si je lízat, nebo si přiložit ruku k vagině a dráždit svůj klitoris, zatímco do vás partner proniká.

4. Stimulujte její klitoris (muži)

Tohle snad nepotřebuje složité vysvětlování. Doporučujeme polohu vleže zboku, zatímco do partnerky vnikáte, přiložte jí prst k vagině a začněte stimulovat klitoris až do chvíle, kdy dojde naprosté rozkoše. Když si předtím necháte prst navlhčit jejím jazykem, zahrajete do puntíku správně.

5. Svažte se (ženy/muži)

Jak stojí výše, prostě si nastudujte literaturu ke svazování a bondáži, a zkuste v posteli pro změnu něco nového. Kdoví, třeba se vám to oběma zalíbí natolik, že už to bez provazů v ložnici ani nepůjde.

Sdílejte článek
Štítky partneři postel ňadra Sex vztah klitoris sex ruce zadek vagína tipy rozkoš erotogenní zóna bradavka

Přečtěte si také