ODHALENO: 5 typů chlapů na seznamce, kterým je lepší se vyhnout. Je horší boreček, nebo kecálek?

Online seznamování nikdy nebylo oblíbenější, můžete se ale spolehnout, že tam narazíte vždy na následující typy lidí. A to fakt nechcete.

Boreček. Je snad na každé seznamce, jestli ale nechcete jen povyražení na jednu noc, vyhněte se mu. Nemyslí na budoucnost, spíš si hraje na drsňáka a ve skutečnosti mu jen chybí sex. Většinou se chce okamžitě sejít a nejlépe u něj doma. Není většinou vhodný ani jako dlouhodobý milenec, protože mu jedna ženská nestačí.

Kecálek. Neboli ten, co maže med kolem pusy. Tak by se dal nazvat chlap, který vám okamžitě začne psát, že vás hrozně miluje, že mu chybíte, že jste určitě spřízněné duše. Nic proti tomu, ale nemůže to být pravda. Jestli jste se ještě ani neviděli a on už se tváří, jako byste spolu chodili, dávejte si na něj pozor. Takové citové naléhání je dost podivné a hlavně se to nemůže zakládat na pravdě.

Hrdý zbohatlík. Jestli je už od pohledu patrné, že se rád něčím vychloubá, například autem, počítačem, nebo mobilem a dává si je na fotky, potom věřte, že je důležité umět s penězi nakládat a nepořizovat si věci, které nepotřebujete. A to platí i pro něj. Lidi, kteří jsou až moc majetničtí a dávají na odiv, co mají, trápí obvykle malé sebevědomí.

Pan nadřazený. Jestli se cítí hodně důležitě, může to být sice projev dobré sebedůvěry. Ale jak se říká, čeho je moc, toho je příliš. Tenhle člověk nebude dávat na odiv majetek, ale zato má vyhraněný názor na ženy. Nejraději by je viděl u plotny, jak vaří, či uklízí. Jestli chcete gaučového povaleče, který čeká, až ho obsloužíte, tak do toho.

Lovec erotických fotek. Jestli po vás někdo během lechtivé konverzace začne vyžadovat nahé fotky a videa, dávejte si pozor. Ten člověk ve skutečnosti vůbec nemusí toužit po vás, vašich svlečených fotkách a reálné schůzce s vámi. Může jít jen o sběratele takových podobných fotografií, nebo ještě lépe videí. Poznáte to tak, že bude chtít další a další fotky z různých úhlů.

Sdílejte článek
Štítky seznamování Sex vztahy seznamky

Přečtěte si také