Sex a vztahy

15. listopadu 2017 16:21

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 5 věcí, které byste nikdy neměli dělat holce, když vám poskytuje orální sex

Aneb jak se orální sex může pro vaši holku změnit v noční můru.

Stejně jako je umění poskytnout kvalitní orální sex, je umění si tuhle životní slast „nechat“ poskytnout. Přesně tak, pánové. Když chcete, aby vám holka svou pusou udělala dobře, musíte se k ní podle toho taky chovat. A nedělat následujících 5 věcí, kvůli kterým už by holka k dalšímu orálnímu sexu ani přistoupit nemusela. A vy byste měli navždy utrum.

1. Netlačte jí hlavu dolů – Tohle už jste určitě někdy slyšeli. Zaprvé je to neslušné, zadruhé to dělají jenom v pornu a zatřetí prostě NE!

2. Nezírejte na ni – Nikdo, opakujeme nikdo, nedokáže ovládat svůj výraz, když mu zrovna partnerka dělá dobře skrz olizování jeho penisu. Jestli se tedy něčemu chcete vyhnout, tak je to definitivně moment, kdy zvedne hlavu a spatří váš trapný a slovy nevyjádřitelný pohled.

3. Nevrážejte jí ho do úst –Tady je dobrý tip, který vaše přítelkyně jistě ocení! Zkuste při tom zůstat v klidu a nevrážet jí penis do úst. Ano, chápeme, že je to dobrý pocit – pro vás. Pro ni už zdaleka tolik ne.

4. Neudělejte se bez varování – Víte, co je horšího než muž, který je během orálního sexu celou dobu zticha (mimochodem taky malý zločin)? Muž, který se ženě udělá do úst, aniž by jí předtím dal nějaké varování. Je to zkrátka slušnost, buďte k partnerce trochu ohleduplní.

5. Vždycky buďte připraveni vrátit laskavost – Poslední a nejdůležitější bod. Udělala vám dobře? Paráda! Teď je ale řada na vás, takže se vzchopte a odevzdejte ten nejlepší výkon, jakého jste schopní. Můžete to třeba brát jako soutěž. Kdo z vás bude mít větší orgasmus. Jestli ona, vyhráli jste.

Sdílejte článek
Štítky Sex Penis vztah rady orální sex partnerka tipy

Přečtěte si také