Sex a vztahy

10. prosince 2020 22:24

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 5 věcí, které potřebuje slyšet každá holka! Při čem zaručeně roztaje?

I když nejsou všechny ženy stejné, tak přece jen existují věci, které by chtěla slyšet každá. Když je budeš opakovat svojí vyvolené, rozhodně s tebou bude šťastnější.

1. Chce být pro tebe krásná. Je jasné, že nemusí patřit zrovna mezi top modelky nebo být hvězdou internetu. Ale neznamená to, že když si holka hlavně zakládá na své inteligenci a povaze, že se nechce cítit přitažlivá a sexy. Každá chce být úplně ta nejkrásnější pro toho svého, i když zrovna nevypadá ten den nejlíp. Neboj se skládat jí komplimenty.

2. Chce být milovaná. Těžko pohledat holku, která by si nepřála slyšet každý den kouzelná slovíčka "miluji tě". Dávej jí najevo, že ti na ní záleží, jak už třeba gesty, tak milými slovy. Jestli je ti zatěžko dávat najevo takhle ostentativně lásku každý den – tj. pořád říkat partnerce, jak ji miluješ, tak můžeš zkusit dokázat lásku svými činy, chovat se k ní vždy s respektem. Ale pozor na to, každá žena nejvíc dá právě na slova, i když ti to může připadat nelogické.

3. Dotýkej se jí. Může se to zdát jako samozřejmost, ale tady nejde jenom o nějakou předehru nebo sex. Jde o takové ty letmé doteky během dne, jako je třeba obejmutí nebo pusa na tvář. Jde o doteky, které nemají sexuální účel. Mohou to být například i masáže. I když se to možná na první pohled nezdá, tak je fyzický kontakt pro ženy velmi důležitý.

4. Věnuj jí pozornost. Když ti něco říká, tak se nekoukej jen do prázdna a nepřemýšlej o jiných věcech. Snaž se jí pozorně naslouchat v tom, co ti říká. A hlavně jí věnovat svůj čas. Je sice fajn občas se vymluvit na práci, kterou máš – o tom nikdo nepochybuje –, ale z dlouhodobého hlediska to může působit, že jen hledáš důvody, proč se s ní nevidět. Mnohem lepší taktika je dát vědět, kdy se příště uvidíte.

5. Komunikuj s ní otevřeně. Není ve vztahu dvou lidí nic důležitějšího, než si umět otevřeně říct, kdo co očekává a jaké jsou jeho potřeby. Když komunikace nefunguje, tak je to bohužel nejlepším předpokladem pro ukončení vztahu. Bez otevřené komunikace to nikdy nemůže fungovat.


Přečtěte si také