ODHALENO: 5 věcí, které škodí vašemu penisu! Co nedělat, pokud chcete mít kdykoliv sex?

Pokud se chcete vyhnout trapasu s erekcí, čtete pozorně! Možná to budou velké obětí, ale vyplatí se.

O penisu se často říká, že je mužova chlouba. O každou chloubu se ale musí pečovat. Pokud totiž chcete mít svůj penis kdykoliv připraven k akci a nemít např. problémy s erekcí, existují činnosti, jimž byste se měli opravdu vyhnout. Chlapi, na tohle dávejte fakt bacha! Jinak si utrhnete v posteli pořádnou ostudu.

Brzděte s alkoholem

Dehydratace spojená s opilostí vám do budoucna může dost uškodit. Sníží totiž krevní oběh a vede k nárůstu angiotenzinů, které způsobují zúžení cév. Bez pořádného prokrvení pak nebude ani pořádný sex.

Zahoďte cigarety

Cigarety škodí, tečka. Na vaši chloubu mají navíc zrádné účinky, které mohou vést až k impotenci. Látky z cigaret poškozují tkáně v penisu a z vašeho bojovníka dělají lenocha, který se do pozoru postaví jen s velkými obtížemi.

Nepřejídejte se

Holky mají radši pekáč buchet než piváka, to se ví. Muži, kteří tloustnou, mohou do budoucna počítat s potížemi tam dole. Kila navíc rozhodí rovnováhu hormonů, způsobí poruchy erekce nebo přinejmenším omezí vaše postelové hrátky, protože prostě tolik nevydržíte.

Nebuďte až moc aktivní

Možná si myslíte, že si svého námořníka vycvičíte, aby byl připravený, až se zase dostane na širé moře. Ukázalo se ale, že mnoho masturbace v krátkém časovém úseku může způsobit několikadenní otoky tam, kde opravdu nechcete. Ne, na rukou to není.

Nebuďte lenoši

Že máte brzdit, neznamená, že máte zastavit. Je potřeba vaše nádobíčko používat, aby nezakrnělo.

Sdílejte článek
Štítky Penis odhaleno alkohol škodlivé účinky

Přečtěte si také