Sex a vztahy

8. června 2020 18:51

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 5 věcí, které ženy dělají a pánové se díky nim cítí nemilovaně! Čeho se určitě vyvaruj?

Tyhle věci jsou možná pro nás ženy docela malicherné, jenomže muži při nich vyloženě trpí. Když tohle budeš dělat tomu svému, můžeš si být jistá, že o něj brzy přijdeš.

1. Nedůvěřuješ mu. Jestli se o něco snaží a ty víš, že mu to nemusí vyjít, tak ho od toho zbytečně dopředu nezrazuj. Na to jsou chlapi fakt alergičtí. Oni chtějí slyšet, že to dokážou, alespoň od svojí holky. I když ho chceš ochránit před zklamáním, vždy mu dej najevo, že to zvládne.

2. Nechválíš ho. Chlapi jsou už prostě takoví, že se potřebují před svojí holkou blýsknout. Rádi slyší, že jsou v něčem dobří a úspěšní. Chtějí slyšet uznání a pochvalu.

3. Nelíbí se ti jeho nápady a dáváš to najevo. I když se ti jeho nápady vždy nebudou zdát dobré, tak když je odmítneš ještě před tím, než se nad nimi zamyslíš, tak mu rozhodně nepřidáš a bude mít pocit, že ti na něm nezáleží.

4. Vyčítáš a hodnotíš. Dokonce, i když po něm chceš vynést smetí nebo umýt nádobí, tak to bohužel chlapi často berou jako nějaké sekýrování. Těžko říct, proč to takhle mají, ale pokud mu nedáš přesný čas, kdy něco má udělat, nemá cenu, abys mu to pořád připomínala. Budou to zbytečně brát jako výčitky.

5. Pomlouváš ho před kamarádkami. Na tohle jsou chlapi alergičtí. Rozhodně si nepřejí být terčem posměchu tvých známých. Cítí se pak špatně a mají pocit pokažené pověsti.


Přečtěte si také