ODHALENO: 5 věcí, které ženy nejvíce řeší ohledně penisu. Ne, délka to opravdu není

Ženy řeší velikost penisu a když je nějaký příliš malý, tak ho žádná nechce! Omyl. Je pravda, že ženy opravdu řeší penis, ale rozhodně to není pouze jeho velikost. Jsou zvědavé na úplně jiné věci.

Velikost mužského penisu se řeší snad odjakživa. Která žena říká, že jí na velikosti nezáleží, tak ta jednoduše kecá. Některá preferuje malý, jiná střední, další třeba velký nebo tlustý. Určitě to ale není tak, že by jim na velikosti nezáleželo vůbec. Řeší však jiné věci, než by mohlo být na první pohled patrné. Mimo velikosti jsou tady následující věci… Výzkumu ohledně penisu se zúčastnilo na 105 žen, které odpovídaly na záludné otázky.

Tak zaprvé úprava vzhledu. To, jestli jsou chlupy zastřižené, na tom ženám opravdu záleží. Chlupy rostoucí jak dříví v lese nejsou fajn. Žádná žena si nechce ani jen představovat mít něco takového v puse, navíc to překáží i při sexu – všude opadávají, protože jsou přerostlé. Takže zastřihávejte! Druhou věcí je pak hustota chlupů. Víte, že neoholený chlap působí tak, že má menší penis, než ve skutečnosti? Proto věnujte holení opravdu pozornost.

Další věcí, co ženy řeší, je kvalita kůže na penisu, která dotváří celkový dojem. Měla by být jemná, bez vad. Jestli máte nějakou vyrážku na penisu nebo dokonce ekzém, pak si radši zajděte k lékaři. Penis vypadající nepřirozeně vážně nevzbuzuje ochotu k tomu s vámi souložit. Další věcí, kterou ženy posuzují, je obvod. Ten má podle žen často větší důležitost než délka penisu jako taková. I když měřil 20 centimetrů, tak co naplat, když to bude hubeňour, kterého žene neucítí?! A poslední věcí, která se řeší, je pak tvar – jestli je zahnutý, vybočený… Ale upřímně, tohle poznají ženy spíš až při sexu. Se zahnutým je to prý lepší!

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy muži Penis velikost penisu

Přečtěte si také