Proč byste neměli mít sex, když jste opilí?
Autor: istock.com Proč byste neměli mít sex, když jste opilí?

ODHALENO: 5 zaručených vědeckých důvodů, proč byste neměli mít sex opilí

MilanR. Publikováno: 12.03.2021
Dali jste si pár panáků a chcete se pořádně sexuálně vyblbnout? My vám nyní dáme vědecky ověřené důvody, proč to není vždy dobrý nápad.

reklama

Dej si, ať si povolnější! Alkohol bezesporu pomáhá odstranit zábrany a člověk je hned uvolněnější, veselejší a přítulnější. Po pár panácích se vám barmanka bude zdát o něco hezčí a ten chlápek naproti bude stejně sexy jako Brad Pitt. Jediné, po čem toužíte, je ze sebe strhnout oblečení a vlítnout na to. To ale rozhodně není dobrý nápad. Nejde ani tak o to, že byste si ráno mohli přivodit infarkt, až ráno zjistíte, s kým jste to vůbec spali. Sex si však prostě neužijete. Vědci zjistili proč.

1. Snižuje se citlivost – Víte, proč vás to nebolí, když se v opilosti někde strašlivě rozsekáte a až ráno přemýšlíte, od čeho máte ty modřiny? Alkohol totiž oslabuje centrální nervový systém a nervová zakončení nejsou tak citlivá. Což je u sexu celkem problém.

2. Problém s erekcí – Přehnaná konzumace alkoholu je spojená s erektilní dysfunkcí. Alkohol tělo dehydratuje, snižuje se objem krve a uvolňuje se hormon angiotensin, který může za to, že se vám nepostaví.

3. Jako vyprahlá krajina – I ženské lůno mám v podnapilém stavu problémy. I když se pořádně namažete v hospodě, tak v posteli to moc nepojede. Opět to je kvůli dehydrataci s potlačení přirozené lubrikace.

4. Orgasmus nepřichází – Bylo prokázáno, že alkohol oddaluje, a někdy dokonce i zabraňuje orgasmu. V roce 2004 studie zjistila, že více než 11 % alkoholových požitkářů má problém dosáhnout orgasmu. Muži ne a ne ejakulovat a ženy vyžadují mnohem delší stimulaci. No prostě dřina.

5. Nechráněný sex – Společně se zábranami se uvolňuje i vaše zodpovědnost. Podle vědců se šance, že budete mít nechráněný styk, zvyšuje dokonce sedmkrát! Kocovina tak zdaleka nemusí být to nejhorší, s čím se ráno probudíte. Z pohlavních chorob a dětí totiž asi jen tak nevystřízlivíte.

Nutí vás kluk do tohoto typu sexu? 1

ODHALENO: Holky, nutí vás kluk do tohoto typu sexu? Znamená to, že vás nemiluje!

Opilá cestující ukazovala vaginu 1

VIDEO: Opilá pasažérka letadla ukázala vaginu všem cestujícím! Tyhle záběry teď baví celý internet

reklama