ODHALENO: 5 zaručených způsobů, jak vydržet déle při sexu! Víte, jak můžete oddálit svůj orgasmus?

Co dělat, abyste vydrželi déle v posteli?

Průměrná délka sexu je 5,4 minut. To je univerzálně akceptovaný čas, který je naprosto dostačující pro to, aby muž i žena dosáhly orgasmu. Tedy alespoň za předpokladu, že oba odvádí poctivou práci. Přestože je však pět minut v pohodě, měli bychom myslet i na to, že sex je potřeba čas od času okořenit, ať už novou polohou, delší předehrou, nebo právě delším samotným aktem. A tady už má spousta pánů občas menší problém – jednoduše to nevydrží. Co s tím? Přinášíme vám pět zaručených tipů, které povedou k oddálení orgasmu a tudíž delší výdrži:

Střídejte druh stimulace

Když děláte jeden pohyb stále dokola, pochopitelně celou věc zrychlíte. Pokud ale budete měnit polohy, a tudíž i dělat jiné pohyby, bude zážitek delší.

Zpomalte

Už se to blíží? Normálně se v takových případech ještě zrychlí, pokud se ale vydáte opačnou cestou – tedy zpomalení – zjistíte, že možná ještě tak úplně nebudete.

Nechte si oblíbenou polohu až nakonec

Milujete, když na vás partnerka jezdí? Tak si to nechte až nakonec, a dělejte mezitím všechno ostatní.

Masturbujte

První orgasmus je vždycky rychlejší. Pokud je ve vašem případě až moc rychlý, masturbujte, a sex si dopřejte až poté.

Myslete na něco anti-sexy

Klasická metoda mysli nad tělem. Ať už to bude váš oblíbený seriál, co si zítra uvaříte k obědu, nebo kdo z vaší rodiny slaví narozeniny, cokoliv – jen abyste ještě nebyli.

Sdílejte článek
Štítky Sex Ženy muži orgasmus masturbace sex polohy

Přečtěte si také