Sex a vztahy

7. prosince 2020 19:15

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 5 znaků, že randíte s věčným slibovačem! Proč se s ním radši hned rozejít?

Sice vám budou vykládat, že s vámi zamýšlejí společnou budoucnost, ale realita bude maličko jinde.

Tyhle lidi nepoznáte hned. Na začátku vztahu vám budou vykládat to, že s vámi chtějí strávit zbytek života, budou se chtít seznámit s vašimi rodiči a mít společný dům. Ale po nějaké době najednou budou tvrdit, že nejsou připraveni na vážný vztah. Než začnete přemýšlet nad tím, proč to tak je, tady je někokolik tipů, jak je poznat.

1. Budují vztahy jako vzdušné zámky, a to přinejmenším ve své mysli. Tento pohádkový svět, který vytvářejí, vás může zmást, když si myslíte, že to nebyl skutečný vztah. Fantazie, kterou vytvářejí, je hezká, ale není nic, co by ji podporovalo. Když pohádkový vztah čelí realitě a zhroutí se, nejste připraveni. Pak dělají, jako by se nic nestalo.

2. Mají fobii ze závazků, ale sami si ji těžko uvědomují. Tihle lidé se bojí jakýchkoli závazků, ale nikdy si to sami nepřiznají. Chtějí prostě jen benefity vztahu a absolutně nemají v úmyslu ublížit, na rozdíl například od toxických nebo hrubých partnerů. Ale stejně to svým způsobem dělají. Některé studie uvádějí, že dávají přednost ukončení závazků kvůli odmítnutí rodičů. Jiní vědci zjistili, že mizí ze vztahů snílci, protože věří v osud. Neuvažují o tom, že vztah vyžaduje trpělivost a práci.

3. Ve skutečnosti s vámi nepočítají, takže vás ani úmyslně nepodvádějí. Být snílkem neznamená, že vám bude daný člověk nevěrný. Když vás někdo chce, ale uvědomí si, že k vám nemá city, tak vás jen záměrně vyžívá pro svoje účely, jako je pohodlí, pozornost nebo vaše nekonvenční láska, která zvyšuje jeho sebeúctu. Rozdíl mezi vámi a vaším snovým partnerem však spočívá v tom, že když se vztah dostane přes fázi „motýlů v břiše“ a vstoupí do pragmatičtější fáze, jako je sdílení každodenních prací nebo převzetí odpovědnosti, snílek to bude považovat za svou osobní katastrofu.

4. Nikdy nemůžete předvídat, kdy se stáhne z vašeho života. Snílek představuje takzvaný ghosting v celé svojí kráse. Snílci jednoduše odejdou ze vztahu a nikdy na to nebudete připraveni. Jen den předtím, co jste mohli strávit krásný společný večer, dnes je sledujete, jak odcházejí bez jakéhokoli vysvětlení. Neexistuje žádné drama, neposkytují žádné odpovědi na položené otázky. A pro vás může být těžké uhodnout, že důvod může být jednoduchý. V konverzaci jste zmínili „neromantickou“ věc, jako je třeba placení účtů za služby, a to bylo jako nalít kbelík studené vody na hlavu vašeho partnera. Jinými slovy, pohádka skončila.

5. Je těžké nenatrefit na snílka. Jsou totiž skvělí při randění a lidé jim často padnou do noty. Věnují vám spoustu pozornosti a kupují dárky z čista jasna, jen aby vám udělali radost. Čtou emoce a vibrace jako kniha a vědí přesně, co chcete slyšet, staví hrady v písku krok za krokem. Mohou se k vám snadno připojit, ale nepřipojují se. Proto může být tak těžké nepropadnout jim.

Sdílejte článek

Přečtěte si také