ODHALENO: 6 hloupých vět, které by holky NIKDY neměly říkat svému klukovi. Tímhle si můžete zničit vztah!

Pro ženy je to často běžná věta. Vašeho partnera ovšem může naštvat tolik, že vám brzy práskne dveřmi.

Vztahy jsou často velmi obtížná a komplikovaná věc a mnohdy se v nich musíte pohybovat opravdu hodně opatrně. A dát si také pozor na to, co svému protějšku říkáte. To se sice ve většině případů týká zejména mužů, kteří si musí dávat pozor zejména na partnerčiny otázky o váze či jejím vzhledu, také holky však mohou vypustit větu, jež vztahu rozhodně neprospěje.

A mnohdy může jít o svým způsobem sprostá a ukvapená slova, která vám mohou vztah pořádně poničit nebo v partnerovi kvůli nim zakoření nebezpečné semínko žárlivosti. Holky, na které věty byste si měly dávat pozor?

Musíme si promluvit – Známá to fráze, která většinou nevěstí nic dobrého. A většinou stojí na počátku nejen vážné debaty, ale bohužel také rozchodu či drsné hádky. A rozhodně je to věta, kterou nechce žádný muž slyšet.

Vzmuž se! Buď chlap! – Věta, většinou pronesená při hádce, která může ovšem chlapovi dost shodit sebevědomí. Ne, dámy, kluk se po ní opravdu většinou nevzmuží, ale spíše o sobě začne malinko pochybovat, či si dokonce připadat jako slaboch. A žádný muž si nechce připadat jako slaboch vedle ženy, kterou miluje.

Nemám ráda tvoje rodiče – Jo, někdy se s rodiči svého protějšku nemáme příliš v lásce a zejména tchyně je pro nejednu ženu velkou výzvou. Pokud ovšem nejde do tuhého a jde jen o maličkosti, nechte si svou averzi k rodičům raději pro sebe. Může vám totiž narušit jinak harmonický vztah.

Tvůj kámoš je fakt sexy – Ano, všichni víme, že holkám se během vztahu líbí i jiní kluci. Měli by si to ovšem nechat pro sebe. Obzvlášť když vám přijde sexy jeden z partnerových kamarádů. Nejenže to je věta, kterou nechce žádný chlap o svém kámošovi slyšet, ale navíc si může začít připadat ve vztahu nejistý a začne trochu žárlit. A může to narušit také přátelství s oním kamarádem.

Mám v práci nového kolegu a je to fakt sympaťák. A je vtipnej! – Další podobná věta, kterou možná myslí holka naprosto nevinně, partnerova žárlivost už ale může pracovat naplno.

Nejsi zrovna moc romantický typ – Co si budeme povídat, někteří partneři časem opravdu zpohodlní a vy od nich uvidíte kytku sotva na vaše narozeniny. Jenže pokud zůstává romantika ve vztahu aspoň částečně vzplanuta, raději mu toto větu neříkejte. Může mít totiž za následek právě to, že na jakoukoliv romantiku z trucu rezignuje.

Sdílejte článek
Štítky Ženy muži vztah žárlivost vzhled

Přečtěte si také