Sex a vztahy

23. prosince 2017 12:16

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 6 jasných důvodů, proč muži milují ženská prsa! Holky, nechte je si s nimi více hrát

Existují logické důvody, proč jsou lidé posedlí prsy. Ženy se snaží tuto otázku odpovědět od nepaměti. Vědci konečně našli logické vysvětlení.

Přemýšleli jste někdy o tom, co je vlastně to, co způsobuje, že každý muž na planetě miluje ženská prsa? Pojďme se na pravé důvody podívat:

1. MUŽI JSOU JAKO MIMINA

Podle neurologa Larryho Younga je jeden z hlavních důvodů to, že lidská evoluce běží v kruzích – muži vidí prsa stejně jako její dítě. Muži milují prsa stejně jako děti.

2. STIMULACE PRSOU VYVOLÁVÁ LÁSKU

Existuje určitý vztah mezi hormony a kojením. Když žena kojí dítě, zaplavuje její mozek láska, tím pádem se více soustředí na dítě. Muž si tedy stimulací prsou říká o pozornost.

3. DRÁŽDĚNÍ BRADAVEK = DRÁŽDĚNÍ VAGÍNY

Během stimulace bradavek je ovlivněna stejná část mozku jako při vaginální stimulaci. Uvolňuje se oxytocin a ten způsobuje sexuální vzrušení u žen.

4. ŘÍKAJÍ SI O CHYCENÍ

Prsa jsou pružná a měkká, lákají tedy muže, aby je chytili a nepustili. Muži milují pocit, když drží prso ženy a ženy milují, když je muži chytají.

5. PRSA PRODLUŽUJÍ ŽIVOT

Výzkum provedený profesorem homeopatické medicíny Markem Eisem na univerzitě v Neapoli říká, že zírání na prsa žen může zvýšit délku života o 4-6 let. Takže kluci, jen se na ty prsa koukejte!

6. PODPORUJÍ FANZTAZII

Muži zapínají fantazii při pohledu na ženské tělo, a to obvykle začíná u prsou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také