návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: 6 nejčastějších ženských sexuálních fantazií! Pánové, víte, o čem vaše partnerka tajně sní?

Jaké jsou nejčastější sexuální fantazie?
Vydáno: 20.08.2019
Sex ve trojici
Autor: istock.com Sex ve trojici
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Představy a fantazie máme k tomu, abychom si v nich mohli plnit to, co v reálném životě nemůžeme. A ano, platí to i pro ty sexuální fantazie. A přestože spousta jiných představ a snů zůstane v našich životech nenaplněna, zrovna ty sexuální se většinou dají splnit poměrně jednoduše. Stačí si o to říct.

Samozřejmě ne vždy je to tak jednoduché, ne vždy k tomu máte vhodného partnera, a ne vždy jste natolik sebevědomí a jistí v posteli, abyste si o tom dokázali otevřeně promluvit. V takovém případě je lepší začít pomalu, nenápadně a zkoušet se posouvat po malých krůčcích, až dokud se nebudete cítit dostatečně sebevědomě na to, abyste na vašeho partnera či partnerku vybalili, že byste chtěli mít sex na vycpaném jednorožci.

Každopádně pokud vás teď zajímá, jaké nejčastější sexuální fantazie mají ženy, aniž byste se jich museli ptát, není nic lehčího než kliknout na následující galerii:

Článek je zařazen v: sexuální fantazie , Sex , Ženy , představy , páry