ODHALENO: 6 tajemství, které kluci holkám NIKDY neprozradí! Co všechno před vámi vaši borci tají?

Co muži ženám nikdy neprozradí?

Myslíte si, že o svém chlapci víte všechno? Chyba. Klidně můžete být manželé 10 let a stejně si můžete být jistí (!), že před vámi něco tají. A víte co? Možná je to tak i dobře. Kdo říká, že musíme o tom druhém vědět úplně všechno. Některé věci je lepší nechat skryté pod rouškou tajemství. Kdybyste pod ni ale přece jen chtěli nahlédnout, pokračujte níž:

Co si myslí o vašem těle

Skončily svátky, vy máte problém s dopnutím kalhot a váš přítel si toho pochopitelně všiml. Naštěstí pro vás si to ale nechá pro sebe, a možná pro své kamarády. Záleží mu totiž na vašich citech, a tak vám pravdu nikdy neřekne.

Drama v práci

Kdo, co, a s kým se dělo v práci doma zkrátka řešit nebudou. Obzvlášť, pokud se jich to nějak negativně dotklo.

Co cítí

Tváří se tvrdě a působí dojmem, že má vše na háku? Nemá. Muži cítí stejně tolik emocí jako ženy. A občas jsou z toho i stejně tak v háji.

Když se zlobí

Někdy se můžou naštvat, ale nepohádat se kvůli tomu, protože mají pocit, že to za tu hádku nestojí, a raději si vztek v sobě sami tiše podusí. Otázkou je, jestli je to tak dobře.

Podváděla ho

Muži jsou hrdí, s největší pravděpodobností vám tak nikdy nesvěří, jestli je jejich bývalka podváděla, nebo ne.

Líbí se jim vaše kamarádka

Muži jsou… muži. Za krásnými ženami se budou otáčet, ať už jsou ve vztahu týden, nebo deset let. A vaše kamarádky nejsou výjimky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také