návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: 6 upřímných důvodů, proč jste ještě single. Jak to můžete změnit?

Stále se vám nedaří najít partnera? Možná, že jste na vině vy sám (sama). Pojďte se s námi podívat na nejčastější možné chyby, které lidi dělají.
Vydáno: 11.10.2018
Proč ještě nemáte partnera
Autor: Brightside Proč ještě nemáte partnera
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
  1. Nemáte na lásku prostor. Veškeré svoje usilí a čas totiž věnujete kariéře, domácnosti nebo dokonce dětem. Myslete taky trochu na sebe.
  2. Nedokážete přestat myslet na svůj předchozí vztah. Přestaňte mluvit o svém bývalém se svým novým objevem. Zaměřte se na budoucnost, ne na minulost. 
  3. Trávíte příliš mnoho času doma. Zavolejte kamarádkám a vyražte něco podniknout. A může to být cokoliv od galerie až po brusle. Doma nikoho nepotkáte. 
  4. Nevěnujete příliš pozornosti svému vzhledu. Nemusíte být zrovna modelka s titulem královny krásy. Každá žena je krásná a vyjímečná, jen musí umět své kouzlo hezky podtrhnout. Kupte si něco hezkého na sebe a udělejte si pěkný make-up. Uvidíte, jak vám to zvedne sebevědomí. 
  5. Vybíráte si partnera podle rodičů. Přestaňte přemýšlet nad tím, jak se bude líbit vašemu okolí. Pokud to není neurvalec a kriminálník a vám je s ním hezky, na ničem jiném nezáleží. 
  6. Bojíte se vyzkoušet nové věci. Odvažte se a vyběhněte ze svých zajetých kolejí. Je čas na změnu. 
Článek je zařazen v: Sex , vztahy , Ženy , muži , partnerství