reklama

reklama

Proč ještě nemáte partnera

ODHALENO: 6 upřímných důvodů, proč jste ještě single. Jak to můžete změnit?

Publikováno: 11.10.2018
Stále se vám nedaří najít partnera? Možná, že jste na vině vy sám (sama). Pojďte se s námi podívat na nejčastější možné chyby, které lidi dělají.

reklama

  1. Nemáte na lásku prostor. Veškeré svoje usilí a čas totiž věnujete kariéře, domácnosti nebo dokonce dětem. Myslete taky trochu na sebe.
  2. Nedokážete přestat myslet na svůj předchozí vztah. Přestaňte mluvit o svém bývalém se svým novým objevem. Zaměřte se na budoucnost, ne na minulost. 
  3. Trávíte příliš mnoho času doma. Zavolejte kamarádkám a vyražte něco podniknout. A může to být cokoliv od galerie až po brusle. Doma nikoho nepotkáte. 
  4. Nevěnujete příliš pozornosti svému vzhledu. Nemusíte být zrovna modelka s titulem královny krásy. Každá žena je krásná a vyjímečná, jen musí umět své kouzlo hezky podtrhnout. Kupte si něco hezkého na sebe a udělejte si pěkný make-up. Uvidíte, jak vám to zvedne sebevědomí. 
  5. Vybíráte si partnera podle rodičů. Přestaňte přemýšlet nad tím, jak se bude líbit vašemu okolí. Pokud to není neurvalec a kriminálník a vám je s ním hezky, na ničem jiném nezáleží. 
  6. Bojíte se vyzkoušet nové věci. Odvažte se a vyběhněte ze svých zajetých kolejí. Je čas na změnu. 

reklama