ODHALENO: 6 věcí, podle kterých poznáte, že randíte se ženáčem. Jak už nikdy nenaletět?

Co si budeme povídat, v době seznamek jsou ženatí a zadaní muži víc než častí. Internet jim poskytuje dost anonymity, takže můžou v pohodě oblbovat mladé holky a doma mít manželku.

Jestli máte pochybnosti o tom, že by mohl být ženatý, nebo už jen nechcete příště naletět sexuálním loudilům, kteří přitom mají doma servis od manželky a často ještě dítě, je dobré řídit se heslem „důvěřuj, ale prověřuj“. Nemusíte mu hned lézt do mobilu a podobně. Stačí si všímat několika věcí.

1. Prstýnek nebo otisk na prstě. V první řadě se podívejte na ruku, jestli má prsten. Ne moc chlapů nosí samo od sebe nějaké šperky. Nebuďte naivní a nezačínejte si nic s chlapem, který už nějaký má. Můžete se ho sice zeptat, ale jestli vám ho vyloženě nedá prohlédnout, tak nemůžete mít jistotu. Někteří muži si ho sundají jen na rande, takže můžou mít na prstě otisk. Může jít ale také o rozvedeného člověka.

2. Všude platí hotově. Jestli váš partner všude nosí hotovost, je to jistě milé. Ovšem je také možné, že jen nechce, aby jeho manželka viděla, kolik peněz mizí z účtu za drahé večeře, když jí přitom tvrdil, jak dlouho do noci pracoval.

3. Má čas jenom do určité hodiny. Jestli má vždy čas například od 18 do 22 hodin, ale potom už najednou „musí jít“, je to trochu divné. Normálně přece muž novou známost tu a tam pozve k sobě nebo se zdrží déle. Je v pohodě, když spěchá domů, aby se vyspal. Na druhou stranu jestli se vrací v naprosto stejný čas, je možné, že se vrací k rodině…

4. Nikdy vás nepozve domů. Nevíte, kde bydlí, anebo vás nepozve k sobě. I když se znáte pár měsíců. Je trochu divné, aby to nikdy nenavrhl, nebo když vás k sobě nikdy nevezme. Hlavně když na to má různé výmluvy.

5. Nezvedá telefony, když jste spolu. Když mu někdo volá, ale on to nezvedne nebo předstírá, že mu nikdo nevolal, tak byste si měla dát pozor. Jestli mluví třeba s kolegy, je to v pořádku. Ale jestli je vyděšený, kdykoliv mu někdo napíše či zavolá, mějte se na pozoru.

6. Neznáte nikoho z jeho okolí. Jestli neznáte žádné jeho přátele, kolegy ani rodinu, případně děti, asi je něco špatně. Zejména když jste spolu několik měsíců. Může být ženatý, takže vás logicky nechce nikomu představovat. Může to ale znamenat i to, že nebere váš vztah moc vážně.


Přečtěte si také