ODHALENO: 7 důkazů, že vás chlap nerespektuje. Kdy se s ním okamžitě rozejít?

Někdy se stane, že o tebe tvůj miláček ztratí zájem a už mu na tobě vůbec nezáleží. Je ale těžké to poznat. Všímej si těchto signálů.

1. Lže. Nejedná se o žádné maličkosti, ale promyšlené lhaní. Lže ti dlouhodobě a ztrácíš kvůli tomu veškerou důvěru v něj. Jak můžeš věřit někomu, kdo ti pořád lže? Určitě si zasloužíš někoho, komu můžeš věřit.

2. Ponižuje tě. Nikdo není dokonalý, ale když tě partner miluje a váží si tě, neměl by překročit určitou hranici, kdy tě začne ponižovat nejen doma, ale i na veřejnosti. Jestli se kvůli jeho ponižování necítíš dobře, neztrácej s ním čas. Nejspíš má sám komplexy, které si na tobě hojí.

3. Neposlouchá tě. Je rozdíl mezi posloucháním a nasloucháním. Jestli mu zrovna chceš něco říct, co jsi zažila, nebo svoje pocity, ale on ti nevěnuje žádnou pozornost nebo ti skáče do řeči a vypráví vlastní starosti, asi to nebude zrovna člověk, o kterého se můžeš opřít.

4. Radši je na mobilu. Jestli je na mobilu nebo počítači úplně pořád, a to i ve tvojí přítomnosti, než aby se s tebou šel třeba projít ven, na večeři nebo na výlet. I když s telefonem v ruce tráví čas hodně lidí, tak není úplně normální být na mobilu, když je s tebou, nebo si hrát hry.

5. Všechno vymýšlíš sama. Dárky, překvapení, společná dovolená. Všechno vymýšlíš ty a přicházíš s tím. On tě nikdy nepřekvapí ani pro tebe nic hezkého neudělá. Neopětovaná pozornost rozhodně nevytváří plnohodnotný vztah.

6. Nikdy nejsi na prvním místě. Vždycky je někdo před tebou – kamarádi, jeho záliby, práce, rodina, zvíře. Jasně, že po něm nemůžeš chtít, aby se všeho vzdal, ale o tom řeč není. Jestli nejsi u něj na prvním místě nikdy a neumí si na tebe vyčlenit čas, potom utíkej o dům dál.

7. Nepočítá s tebou do budoucna. Když mluví o tom, co by chtěl v budoucnu dělat, nikdy nejsi součástí jeho plánů ty. Nepřemýšlí nad tím, kam by se mohl vztah posunout. Možná tě má jen na to jedno. Nedoufej v tom, že se změní.


Přečtěte si také