ODHALENO: 7 nejžhavějších věcí, kterými svému klukovi ukážete, že ho opravdu milujete. Holky, děláte je taky?

Jak správně ukázat svému příteli, že ho opravdu milujete a uděláte pro něj cokoliv? Nesmíte se bát překračovat hranice!

Vztah je nádherná, ale také zapeklitá záležitost, o niž musí člověk zatraceně dobře pečovat, aby vám vzkvétala až do konce života. Nesmíte usnout na vavřínech, ale musíte svému protějšku stále dokazovat, že je pro vás to nejdůležitější na světě. Jinak může hrozit ochladnutí vztahu a postupné odcizení. A jak mohou ženy ukázat muži svou velkou lásku? Stačí k tomu čas od času udělat jednu z těchto jednoduchých, ale svým způsobem dosti žhavých věcí, a láska ve vašem vztahu bude zaručena!

Dělejte, co má rád – Kdykoliv trávíte společně čas, nebojte se s ním trávit chvíle u něčeho, co má rád. Rád paří hry nebo kouká na krvavé akční filmy? Tak se někdy „obětujte“ a koukejte či hrajte s ním. On vám za tyto společné chvilky bude velmi vděčný.

Dejte mu překvapivý dárek – Nekupujte mu dárek pouze na narozeniny a Vánoce. Obdarujte nějakým hezkým dárečkem i v naprosto běžný den, kdy to nebude vůbec čekat. Tak mu dáte najevo, že ho opravdu milujete. A nemusí se jednat pouze o dáreček hmotný, ale také třeba překvápko v podobě netradičního sexuálního dobrodružství.

Napište mu milostný dopis – Upřímně, v dnešní přemodernizované době plné e-mailů a zpráv na Messengeru neexistuje snad nic romantičtějšího, než napsat svému milému klasický milostný dopis. Ukáže to, že jste si s tímto překvápkem dali opravdu práci, a že ho vážně zbožňujete. Slova na papíře totiž stále působí mnohem upřímněji než na počítači nebo v mobilu.

Vytvořte znovu vaše první rande – Další romantické gesto, na které partner určitě jen tak nezapomene. Pokud na vás jednou vyšla řada na plánování romantického večera, můžete mu vyrazit dech tím, že ho vezmete na místo vašeho prvního rande a připomenete mu i ty největší detaily. A také ho můžete vzít na místo, kde jste se poprvé poznali. Nic ho totiž nepřesvědčí o vaší lásce tolik, jako že si pamatujete váš společný vztah do nejmenší maličkosti.

Pošlete mu roztomilé selfie – Jste zrovna v práci a stejně chcete partnera překvapit? Pošlete mu romantické a roztomilé selfíčko, ve kterém mu posíláte třeba pusu. Ukážete mu tak, že na něj myslíte kdykoliv a kdekoliv.

Nechte mu milostný vzkaz – Jdete dřív do práce nebo se večer vrátíte později? Zanechte mu ve vašem hnízdečku lásky krátké a hezké psaníčko. Zanechá v něm stejné pocity jako již zmiňovaný milostný dopis.

Dejte mu prostor – Ukažte mu, že na něm nejste zcela závislá a nechte mu trošku volného prostoru. Chvíle od sebe navíc ještě posílí váš vztah. Partnerovi se bude po vás více stýskat a bude si pak ještě více užívat vašich společných chvil.

Sdílejte článek
Štítky vztah tipy odhaleno žhavě věci

Přečtěte si také