ODHALENO: 7 perfektních důvodů, proč je lepší mít malý penis! Proč se nevyplatí mít velkou kládu?

Když nám příroda nadělí malého kašpárka, máme prý jisté nevýhody.

Všichni na planetě Zemi jsou unikátními bytostmi. Žádné dvě duše nejsou stejné. Všichni mají své originální tvary a velikosti a nikdo by neměl být hanben za to, že je určitým způsobem jiný.

Pokud nám ale příroda zařídí malý penis, můžeme trpět jistou frustrací. Tady je několik důvodů, proč je vlastně malý penis bezva:

1. BEZ INFEKCE

U malých penisů je méně pravděpodobné, že chytí infekci při močení. Čím menší cestu musí moč urazit po močové trubici, tím méně toxinů zachytí vaše tělo nebo reprodukční systém. Také, pokud sedíte na toaletě, nemusíte se starat o to, aby moč stékala dolů.

2. VÍCE PROSTORU V ROZKROKU

Pro ty z vás, kteří si myslí, že mít malý penis je strašné, máme další důvod, proč tomu tak není. Určitě jste nikdy nepomysleli na to, o kolik prostoru více máte v kalhotách.

3. ŽENY JE MAJÍ RÁDY

Víme, většina z vás si myslí, že čím větší tím lepší. Takhle to nefunguje! Pokud inteligentní muž dobře ví, co s malým nástrojem, určitě potěší ženu víc než velké kladivo bez fantazie.

4. STOJÁK NA VEŘEJNOSTI

Nemusíte se nikdy bát, že si lidé všimnou vašeho vzrušení. Nemusíte nic skrývat a může vás stát až do aleluja.

5. ČŮRÁNÍ I BEZ DRŽENÍ

Nemusíte se bát, že se netrefíte do mísy. Krátká délka penisu vás zaručí lepší míření. Dokážete to i bez pomoci rukou.

6. VHODNÝ PRO KAŽDÝ OTVOR

Pro všechny ženy, které vlastní extrémně těsné dírky nebo ty, které chtějí poprvé vyzkoušet anální sex, je malý penis ideální. S menším Kašpárkem se dá prostě lépe experimentovat.

7. ÚSTNÍ RADOSTI BUDOU DELŠÍ A INTENZIVNĚJŠÍ

Dámy dají za pravdu, že uspokojit velkého Kašpárka není žádná sranda. Lepší se mazlit s malými kousky a pořádně si to užít. I přestávky nebudou tak dlouhé, protože holky nemá z čeho bolet čelist.

Sdílejte článek
Štítky Sex Penis malý penis důvody

Přečtěte si také