Sex a vztahy

30. července 2019 16:38

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 7 smutných důvodů, proč lidé ve vztahu podvádějí. Jak se tomu vyhnout?

V každém vztahu to čas od času zaskřípe, ale důležité je vědět, jak z problému ven.

1. Nedostatek vášně.

Nejlepší je promluvit si o tom narovinu s partnerem. Buďte otevření, co se týče vašich potřeb a tužeb. Nebojte se experimentovat a zkoušet něco nového.

2. Nedostatek emoční spokojenosti.

Pokud s vámi partner například příliš nemluví, snažte se ho přivést na jiné myšlenky. Každý je zodpovědný za své činy. Pokud uděláte chybu, nenechte to být jen tak. Řešte problémy a respektujte názor toho druhého.

3. Partner vás už nemiluje, nebo se zamiloval do někoho jiného.

Tohle je samozřejmě velká rána, ale nejlepší je tomu předejít úplně, a to například tak, že se budete svého partnera neustále snažit překvapovat maličkostmi. Nezapomínejte na romantiku a milá slova.

4. Hněv a zlost je spouštěč pro podvádění.

Nemůžete být zodpovědní za chování druhých, ale můžete ovládnout to svoje. Zkuste se zaměřit sám/sama na sebe a ovládnout své emoce. Být v klidu a v pohodě je rozhodně efektivnější a pro vztah přínosnější. Snažte se obklopovat přáteli, kteří vám zlepší náladu.

5. Zvědavost po nové zkušenosti.

Zde opět platí to, že musíte ovládat především sebe sama. Příležitostí bude mnoho. V posilovně, na party, v kavárně. Jde o to, jak se zachováte a jak dokážete zareagovat. Pokud svého partnera milujete, nikdy se nepouštějte do něčeho, co byste nechtěli, aby on udělal vám.

6. Neschopnost se rozhodnout.

Někdo zkrátka nedokáže mít pouze jednoho partnera a je ve vztazích více otevřený. Pokud dáváte přednost tradičnímu vztahu dvou lidí, opět si o tom narovinu promluvte. Je lepší se vztahu, který by vás trápil, vyhnout hned na začátku, než mít zlomené srdce a špatnou zkušenost později.

7. Vztah potřebuje okořenit.

Největší zabiják vztahu je nuda. Proto se snažte co nejvíce zažívat a vyrážet ven. Protože pokud se doma začnete nudit, je dost možné, že si to, co vám chybí, začnete hledat venku.

Sdílejte článek
Štítky nevěra vztahy rady láska

Přečtěte si také