ODHALENO: 7 věcí, které chlapi prostě VŽDYCKY chtějí v posteli! Holky, dokážete jim je dopřát?

Co byste měla partnerovi při každých intimních hrátkách dopřát, pokud mu chcete zajistit dokonalý sex?

Když se řekne ideální sex, muži i ženy si často představí odlišné věci a každý z nich chce od hrátek v posteli něco malinko jiného. A možná vás překvapí, co všechno chce vždy od sexu právě mužské pokolení. Ať už vám to totiž řekl nahlas nebo ne, položky z následujícího seznamu by si pokaždé nejradši při sexu odškrtnul každý chlap! Po čem tedy muži bez výjimky v posteli touží?

Dívat se - Je známá věc, že muži jsou mnohem citlivější na vizuální vjemy než ženy. Neurolog Daniel Amen, autor odborné knihy Sex on the Brain (S hlavou plnou sexu), se domnívá, že způsob, jakým muži reagují na vzhled, se stal předpokladem pro rozvoj líčení obličeje. Tlumeným osvětlením nebo milováním bez ostychu za bílého dne zkrátka zabodujete.

Orální sex – Většina žen to asi neuslyší rádo, ale je to prostě tak. Muži zkrátka milují orální sex a je to pro ně mimo jiné je pro ně úžasný zdroj vášně bez námahy a také důkaz lásky partnerky.

Vaše vzdychání – Muži zkrátka milují, když mu vzdycháním a vzrušením dáte najevo, jak se vám to líbí, nebo jak byste to případně chtěli. Ale pozor, na žádné hrané vzdechy opravdu není nikdo zvědavý. Tím akorát vše zkazíte.

Sprostá slova – Zašeptejte mu při sexu do ucha nějakou čuňačinku. To ho dokonale rozpálí. A vlastně na to trochu i čeká.

Orgasmus – Co dodat. Je to prostě povinnost.

Váš orgasmus - Nejde jen o to, jestli vás miluje. Pokud má partnerka orgasmus, je to důkaz jeho vlastního umění v posteli a také moci nad vaším tělem. Proto muži málokdy při sexu zavírají oči. Podvědomě pátrají po známkách vzrušení ve vašem obličeji. A ani tady se předstírání nevyplácí.

Akci a pak hned spát - Muži opravdu nevítají pasivitu. Líbí se jim, když partnerka dává najevo, že má sex ráda a milování se jí líbí. Jakmile je ale "po", těžko se brání spánku. Nedělají to schválně, do krve se jim totiž vyplaví hormony prolaktinu, který působí jako vypínač a spouští proces spánku. Pro představu: Stejný efekt vyvolává mírná anestezie.

Sdílejte článek
Štítky postel Sex muži orgasmus sex vzhled vždycky Daniel G. Amen

Přečtěte si také