Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: 7 věcí, které by o ženách s malými prsy měl vědět každý muž. Pánové, znáte je všechny?

Jestli jste o něčem z následujících faktů o ženách s malými prsy nevěděli, odteď byste si to měli určitě pamatovat.
Vydáno: 19.01.2018
Co by všichni muži měli vědět o ženách s malými prsy

Lidi se často chovají tak, jako by malá prsa u žen byla tou největší katastrofou a koncem světa. Málokterý muž vám řekne, že touží po ženě s plochou hrudí a že velký plný výstřih ho nezajímá a nikdy by se na něj nepodíval. A ženy s lentilkami pod tričkem zase málokdy prohlásí, že jsou se svými áčky naprosto spokojené, větší by rozhodně nechtěly a push-upku by si na sebe nikdy neoblékly. Malá prsa jsou prostě zdrojem komplexů mnoha žen a čím více narážek na ně kdokoliv prohodí, tím menší mají jejich majitelky sebevědomí. Sepsali jsme proto pro vás 8 věcí, které by všichni, zvláště muži, měli vědět o ženách s malými prsy a podle toho k nim taky přistupovat.

 

1. Nikdy nenavrhujte ženě s malými prsy, aby šla na plastiku. To je opravdu ta nejhorší věc, kterou jí můžete říct, takže si své komentáře raději nechte pro sebe.

 

2. Podprsenka může posloužit jako kapsa pro mobil či menší peněženku. To je jednoznačně výhoda pouze u žen s malými prsy.

 

3. Jen proto, že malá prsa nejsou ten nejvýraznější rys na ženě, neznamená to, že si taky nezaslouží pozornost. Muži by si měli všímat všech velikostí.

 

4. Každá žena ráda slyší komplimenty na svá prsa, i když jsou malá. Proto se lichotky určitě nebojte. Jestli má například hluboký výstřih, váš kompliment bude náležitě oceněn.

 

5. Ženy s malými prsy mají obvykle na výběr větší škálu různých druhů podprsenek. Někdy se dokonce jejímu nošení můžou úplně vyhnout.

 

6. Ženy s malými prsy si často vycpávají své podprsenky. Pokud na to u některé narazíte, hlavně nevyšilujte.

 

7. Raději se vyhněte zabořování hlavy mezi ňadra ženám s malými prsy. Můžete to zkusit, ale pravděpodobně to bude velice bolestivé jak pro ni, tak pro vás.

Který stát je na tom nejhůř?

PŘEHLED: Ve které zemi žijí ženy s nejmenšími prsy? Dovolené v těchto státech se určitě vyhněte!

Trable s malými prsy.

GALERIE: 11 velkých problémů holek s MALÝMI prsy. Takhle jim jejich lentilky dokážou zavařit!

Máte malá prsa? Nezoufejte, tyhle krásky na nich postavily kariéru. Podívejte se na galerii!

Máte malá prsa? Nezoufejte, tyhle krásky na nich postavily kariéru. Podívejte se na galerii!

Reklama
Článek je zařazen v: malá prsa, Ženy, fakta
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama