ODHALENO: 7 znamení, že jste zamilovaní až po uši. Jak poznáte skutečnou lásku?

Podle těchto znamení poznáte, že jste zaláskovaní.

Pocit zamilovanosti prožívá každý člověk trochu jinak. Někdo lásku pozná okamžitě, zatímco jiní si nemusejí být jistí, co doopravdy cítí. Naštěstí ale existují jasná znamení, která vám minimálně napovědí, že jste zamilovaní až po uši. Podle čeho tedy poznáte, že vás zasáhl Amorův šíp?

1. Nejraději byste byli pořád spolu

I krátké rozloučení vám trhá srdce. Se svým miláčkem prostě chcete být pořád a je vám jedno, co po tu dobu děláte – hlavně, že jste spolu. V mezičase, kdy nejste spolu, si alespoň voláte nebo esemeskujete, jinak byste prostě nepřežili.

2. Neustále na něj myslíte

Váš mozek se pořád někde toulá ve vzpomínkách na něj. Ať už jste v práci, doma, nebo venku s přáteli, myšlenkami jste pořád někde jinde a nedokážete se soustředit. Hned po probuzení je on nebo ona první, na koho pomyslíte a při usíná to není jinak. Zároveň se vám zdá všechno nové a vzrušující. Tento pocit lásky totiž dělá i z dříve nudných věcí zajímavou zkušenost.

3. Všechno je snadné

Najednou pro vás nic není problém. I z dříve nabitého programu si nyní bez problémů ukrojíte celé hodiny a hodiny jen pro vašeho miláčka. Všechny drobné neshody řešíte v klidu a upřednostňujete váš nový vztah před svým egem a pýchou – nezáleží na tom, zda vyhrajete nebo prohrajete. Jediné, na čem vám záleží, je váš nový partner.

4. Žárlíte

U předchozích partnerů jste nikdy zvlášť nežárlili, ale nyní si nemůžete pomoct. Žárlíte na každého člověka v práci i na kamarády či kamarádky. Taková reakce je u zamilovanosti naprosto normální, jen myslete na to, že se nemá nic přehánět. Ne všichni kolem vašeho nového partnera jsou potenciální hrozba.

5. Setkání s rodinou a kamarády

Jakmile si ve vztahu začnete být jistí, chcete se s ním logicky pochlubit. A kdo by měl nejlépe zhodnotit vaši novou známost než nejbližší rodina a přátelé. Jejich názor je pro vás nejdůležitější, a proto chcete, aby se jim zalíbil.

6. Prožíváte spolu všechny emoce

Když mezi vámi a partnerem vznikne skutečná láska, najednou spolu prožíváte všechny radostné, ale i smutné události. I když nemáte zrovna dobrou náladu, jakmile se partnerovi něco podaří, hned se vám rozjasní den. Taková fáze přichází jen v případě, kdy jste skutečně zamilovaní a propojení.

7. Děláte plány do budoucna

I když je vaše láska ještě čerstvá, už si děláte velké plány i na několik měsíců dopředu. Nemyslíte na to, že by vám to třeba nemuselo vyjít – takový scénář ani neberete v potaz. Chcete, aby byl partner na všech rodinných setkáních, oslavách kamarádů i dovolených. Tomu se říká pravá láska.

Sdílejte článek

Přečtěte si také