Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: 8 důležitých věcí, které by podle chlapů měla vědět každá žena. Holky, jakou z nich děláte vy?

Učinit muže spokojeným nevyžaduje příliš mnoho práce. K jejich štěstí stačí dostatečný přísun jídla, pohody a sexu. Ženy by však neměly zapomínat i na další věci, které jim mohou pomoct udělat z partnera naprosto šťastného muže.
Vydáno: 11.02.2018, CharL
Muži si přejí, aby ženy věděly tyhle věci
  1. Myslete na to, že slova můžou zraňovat. Ano, i muži jsou citlivé bytosti. Měla byste mít na paměti, že pokud jste v zápalu hádky a hladina vaší naštvanosti přerostla do ohromných výšin, odejděte raději do jiné místnosti a neříkejte nic, čeho byste později litovala.
  2. Respektujte je na veřejnosti. Opět si dávejte pozor na to, jak se svým partnerem jednáte před ostatními. Tady vždycky platí, rozbroje si nechte na doma!
  3. Nejsou bankomat. Muž by nikdy neměl mít pocit, že vám slouží jen jako zásobárna peněz.
  4. Buďte dobrá v ložnici. V tomto bodě buďte obzvlášť důsledná.
  5. Vycházejte dobře s jeho rodiči. Je to přece jen vaše nová rodina a dobré vztahy jsou pro fungující vztah velmi důležité.
  6. Nerozebírejte vaše špatné zvyky a intimnosti s cizími lidmi. Tohle je pro ženy obzvlášť těžké, protože mají tendence se se vším svěřovat minimálně své nejlepší kamarádce. Přesto si dávejte pozor, jak intimní věci sdělujete. Něco by mělo zůstat jen mezi vámi dvěma.
  7. Usmívejte se. Rozdávejte pozitivní energii i svému muži. Ocení to.
  8. Podporujte je. To, po čem muži ze všeho nejvíc touží, je mít vedle sebe partnerku, která za nimi bude vždycky stát.
Reklama
Článek je zařazen v: vztagy, láska, vztahy, muži, Ženy, manželství
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama