ODHALENO: 8 důležitých věcí, které by podle chlapů měla vědět každá žena. Holky, jakou z nich děláte vy?

Učinit muže spokojeným nevyžaduje příliš mnoho práce. K jejich štěstí stačí dostatečný přísun jídla, pohody a sexu. Ženy by však neměly zapomínat i na další věci, které jim mohou pomoct udělat z partnera naprosto šťastného muže.

  1. Myslete na to, že slova můžou zraňovat. Ano, i muži jsou citlivé bytosti. Měla byste mít na paměti, že pokud jste v zápalu hádky a hladina vaší naštvanosti přerostla do ohromných výšin, odejděte raději do jiné místnosti a neříkejte nic, čeho byste později litovala.
  2. Respektujte je na veřejnosti. Opět si dávejte pozor na to, jak se svým partnerem jednáte před ostatními. Tady vždycky platí, rozbroje si nechte na doma!
  3. Nejsou bankomat. Muž by nikdy neměl mít pocit, že vám slouží jen jako zásobárna peněz.
  4. Buďte dobrá v ložnici. V tomto bodě buďte obzvlášť důsledná.
  5. Vycházejte dobře s jeho rodiči. Je to přece jen vaše nová rodina a dobré vztahy jsou pro fungující vztah velmi důležité.
  6. Nerozebírejte vaše špatné zvyky a intimnosti s cizími lidmi. Tohle je pro ženy obzvlášť těžké, protože mají tendence se se vším svěřovat minimálně své nejlepší kamarádce. Přesto si dávejte pozor, jak intimní věci sdělujete. Něco by mělo zůstat jen mezi vámi dvěma.
  7. Usmívejte se. Rozdávejte pozitivní energii i svému muži. Ocení to.
  8. Podporujte je. To, po čem muži ze všeho nejvíc touží, je mít vedle sebe partnerku, která za nimi bude vždycky stát.
Sdílejte článek
Štítky manželství Ženy muži vztah vztahy láska

Přečtěte si také