Sex a vztahy

8. ledna 2020 13:57

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 8 nejhorších sexuálních poloh, jaké můžete zkusit. Co je na nich tak strašného?

Možná už vás nudí misionář nebo poloha „na pejska“. Je možné samozřejmě provádět celou řadu sexuálních poloh, ovšem, nutno podotknout, že některé z nich byly označeny na Redditu za ty nejhorší. Které a proč?

Na koníčka v opačném směru

Tahle poloha není oblíbená ženami z několika důvodů. Tím prvním je to, že v průběhu celého sexu zírá celou dobu na jeho nohy – může pak myslet na to, že by potřeboval ostříhat nehty nebo zapilovat si tu tuhou kůži na nich. Mužské nohy obvykle nejsou nic sexy na pohled. Druhá věc je to, že se řada žen jenom soustředí na to, aby se nepokadily – tímhle způsobem je totiž víc drážděné i tlusté střevo.

69

Překvapivě se mezi těmi méně oblíbenými objevila i šedesát devítka. A proč? Jednoduše proto, že člověk musí dělat dvě věci naráz. Dávat a přijímat současně je ale hodně lidem nepohodlné. Navíc mají v téhle poloze pod nosem zadek toho druhého víc, než kdyby prováděli orální sex normálně.

Na koníčka

Ani koníček není pro některé oblíbenou polohou. Sice to pro ženy může být pohodlné, ovšem většina mužů vyžaduje, aby se žena rychle hýbala nahoru a dolů, což spousta žen necítí a dávají radši přednost tomu, když pohyb při sexu řídí muž – například zezadu. Kromě toho, že často nic moc necítí, je tato poloha samozřejmě pro ženy namáhavá.

Misionář

Tahle poloha je velmi namáhavá, a tedy mezi muži nepříliš oblíbená. Po několika minutách takových kliků si musí dát pánové přestávku a nakonec stejně skončí u pozice na pejska.

Nůžky

Tahle poloha je oblíbená mezi lesbičkami, a tak ji jeden lesbický pár reálně vyzkoušel. Bylo to prý docela vtipné, rozhodně se ale nejedná o polohu, která by byla sexuálně úspěšná, i když se u toho prý nasmály. Lesbické porno je podle nich nereálné až směšné.

Na pejska

I když se tahle poloha zdá skoro ze všech jako ta nejvíc proveditelná, řadě lidem na ní vadí to, že se cítí odděleně od svého partnera, protože ho nevidí.

Na lžíci

Poloha ze strany je dost těžká zejména pro muže, kteří se v ní nemohou tak úplně hýbat, avšak oblíbená pro ženy.

Vestoje

Určitě znáte takovou tu romantickou scénu z filmů, kdy chlap zvedne ženu a rozdají si to vestoje. No, tohle tak úplně nefunguje, protože lidé jsou opravdu těžcí – a držet ženu dlouhé minuty jen tak někdo nezvládne. Dalším faktorem může být výška, protože ta musí odpovídat tomu, aby – když je žena ve vzduchu – byl její rozkrok přesně na tom mužově. Tahle poloha je tedy dost surreálná.


Přečtěte si také