návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Sex a vztahy

ODHALENO: 8 nejšílenějších otázek o sexu, které lidé vyhledávají na internetu! Tohle si vážně někdo googlí?

Důkaz, že na internetu najdete opravdu všechno. A že někteří lidé asi nemají mozek.
Vydáno: 08.06.2018
Jaké sexuální otázky se hledají na Googlu? 1
Autor: istock.com Jaké sexuální otázky se hledají na Googlu? 1

Když něco nevíme, je naprosto normální se zeptat. A to v dnešní době znamená hlavně zeptat se na to internetového strýčka Google. Známý vyhledávač vám dá odpověď snad úplně na všechno a je obecně známo, že lidé zde často hledají ty nejbizarnější věci. A to se týká i samotného sexu, který je zde samozřejmě také hodně vyhledávaným tématem, a to ne pouze kvůli pornostránkám. Známý výrobce kondomů Durex pak ve svém průzkumu našel nejvyhledávanější, a v některých případech i rozhodně nejšílenější otázky, které si lidé ohledně sexu googlují. A některé dotazy opravdu nepochopíte.

Kde je bod G? – Bod G je citlivá oblast uvnitř ženské vaginy. U některých žen může stimulace tohoto bodu přivodit orgasmus a v některých případech i ženskou ejakulaci. A mnoha mužům dělá problémy ho u žen vůbec najít. A proto tento bod nejspíš raději hledají na Googlu.

Jak přivést ženu k orgasmu? – Otázka, na kterou by většina chlapů měla znát automaticky odpověď. Počet v posteli bezradných mužů je ovšem tak vysoký, že se této otázce vlastně ani nedivíme.

Je možné se zbavit genitálního herpesu? – Lék na genitální opar bohužel neexistuje. Lze však brát léky, a omezit tak jeho působení, stejně jako zabránit jeho předání vašemu sexuálnímu partnerovi.

Jak se zbavit bradavice na genitáliích? – Jednoduchá odpověď? Rozhodně to nedělejte doma! Vždy vyhledejte pomoc lékaře.

Jak si zvětšit penis? – Na tuhle otázku raději ihned zapomeňte. Možnost operace tu sice je, ale žádný kašpárek není tak malý, aby s ním nešlo za správných podmínek předvést pořádné divadlo.

Jak si ručně zvětšit penis? – Aneb když jste vylezli z jeskyně a neznáte pojem masturbace.

Od kolika let si můžu v obchodě koupit kondom? – Na kondomy neexistuje žádné věkové omezení. Může si ho tedy v klidu koupit i váš desetiletý synovec.

Jak zasunout penis do vaginy? – Nebo ještě další varianta této otázky “Jak vsunout mužský orgán do ženského“. No, raději bez komentáře.

Tohle vám pomůže k dosažení orgasmu!

Jak o polovinu zvětšit šance, že žena dosáhne během sexu orgasmu? Odpověď je prostá!

Sexuální kvíz 1

ŘEŠENÍ: Vážně si myslíte, že jste dobří v posteli? Otestujte si své znalosti v tomhle sexy kvízu!

Článek je zařazen v: Sex , otázky , vyhledávání , internet , Google , Penis , vagina

reklama