ODHALENO: 8 nejšílenějších otázek o sexu, které lidé vyhledávají na internetu! Tohle si vážně někdo googlí?

Důkaz, že na internetu najdete opravdu všechno. A že někteří lidé asi nemají mozek.

Když něco nevíme, je naprosto normální se zeptat. A to v dnešní době znamená hlavně zeptat se na to internetového strýčka Google. Známý vyhledávač vám dá odpověď snad úplně na všechno a je obecně známo, že lidé zde často hledají ty nejbizarnější věci. A to se týká i samotného sexu, který je zde samozřejmě také hodně vyhledávaným tématem, a to ne pouze kvůli pornostránkám. Známý výrobce kondomů Durex pak ve svém průzkumu našel nejvyhledávanější, a v některých případech i rozhodně nejšílenější otázky, které si lidé ohledně sexu googlují. A některé dotazy opravdu nepochopíte.

Kde je bod G? – Bod G je citlivá oblast uvnitř ženské vaginy. U některých žen může stimulace tohoto bodu přivodit orgasmus a v některých případech i ženskou ejakulaci. A mnoha mužům dělá problémy ho u žen vůbec najít. A proto tento bod nejspíš raději hledají na Googlu.

Jak přivést ženu k orgasmu? – Otázka, na kterou by většina chlapů měla znát automaticky odpověď. Počet v posteli bezradných mužů je ovšem tak vysoký, že se této otázce vlastně ani nedivíme.

Je možné se zbavit genitálního herpesu? – Lék na genitální opar bohužel neexistuje. Lze však brát léky, a omezit tak jeho působení, stejně jako zabránit jeho předání vašemu sexuálnímu partnerovi.

Jak se zbavit bradavice na genitáliích? – Jednoduchá odpověď? Rozhodně to nedělejte doma! Vždy vyhledejte pomoc lékaře.

Jak si zvětšit penis? – Na tuhle otázku raději ihned zapomeňte. Možnost operace tu sice je, ale žádný kašpárek není tak malý, aby s ním nešlo za správných podmínek předvést pořádné divadlo.

Jak si ručně zvětšit penis? – Aneb když jste vylezli z jeskyně a neznáte pojem masturbace.

Od kolika let si můžu v obchodě koupit kondom? – Na kondomy neexistuje žádné věkové omezení. Může si ho tedy v klidu koupit i váš desetiletý synovec.

Jak zasunout penis do vaginy? – Nebo ještě další varianta této otázky “Jak vsunout mužský orgán do ženského“. No, raději bez komentáře.

Sdílejte článek
Štítky Google Sex internet Penis otázky sex penis kondom vagina Internet vyhledávání

Přečtěte si také