Sex a vztahy

4. listopadu 2019 14:24

redakce Prima Lajk

ODHALENO: 8 trapných historek o tom, jak si to lidé museli v půlce sexu přestat rozdávat!

Co všechno lidi donutí přestat mít sex?

Podívejte, nemá cenu se tvářit, že jsme to nikdy nezažili. Ať už je sex sebevíc fantastický a vášnivý a žhavý, stejně se občas stane, že to z nějakého důvodu nejde. A nemyslíme tím teď pouze fyzickou neschopnost jednoho partnerů, ne – máme na mysli věci, jako že vám na zvonek z ničeho nic zazvoní bejvalka nebo že jste si zapomněli vypnout hlasitost na telefonu a začne vám volat maminka nebo že vám za dveřmi začne štěkat pes, kterého jste tam zavřeli, a on je tak trochu kazišuk. Stává se, svět kvůli tomu nutně nekončí, a pokud má váš partner pochopení a smysl pro humor, nakonec se tomu ještě zasmějete. A jaké další důvody pro přerušení sexu existují? To teď na Redditu anonymně svěřilo osm následujících lidí:

1. Začala mě bolet ruka. Já vím, že to je chabá výmluva, ale prostě se mi fakt unavila a dál to nešlo.

2. Bylo to moje poprvé a pár minut po začátku mi přišla zpráva od našich, že jsou za pět minut doma.

3. Milovali jsme a já mu omylem skopla figurku Darth Vadera ze stolku. Přestal, vstal, položil ji zpátky na místo a vrátil se ke mně, jako by se nic nestalo.

4. Její máma z ničeho nic vešla do pokoje. Byli jsme naštěstí pod přikrývkou, a já byl zezadu, takže to vypadalo, jako bychom se jen objímali. Jenže neobjímali, byl jsem totiž stále v ní, zatímco jí máma pokládala prádlo na stůl.

5. Rodiče se začali na chodbě hádat a křičet na sebe.

6. Byli jsme oba tak unavení, že jsme usnuli. Ona na mě, a já v ní. Ji pak vzbudila moje ranní erekce, a tak jsme pokračovali tam, kde jsme přestali.

7. Z ničeho nic vykřikla jméno svého bývalého přítele.

8. Uvědomila jsem si, že jeho penis je tak malý, že by bylo nemožné ho do mě vsunout, abych něco cítila.

To poslední muselo obzvlášť zabolet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také