návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: 8 typů lidí, kterým se rozhodně nevyplatí důvěřovat. Jak je poznáte?

Jestli taky patříte mezi naivní důvěřivce, kteří mají všechny za dobroděje, pak vězte, že těmto typům lidí je lepší se zdaleka vyhnout.
Vydáno: 10.06.2019
špatný a dobrý kamarád
Autor: Bright Side špatný a dobrý kamarád
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1) Drbny. Určitě znáte lidi, kteří vám ochotně prozradí nějaký ten drb nebo tajemství někoho jiného. Pozor na ně. Není vhodné jim cokoliv svěřovat.

2) Vyhledávají drama. Lidi, kteří se zaplétají do konfliktů za každou cenu, obklopují se dramatem. Jsou schopni vytvořit problém z ničeho, vytvářejí z komára velblouda.

3) Využívají druhé. Jestli máte z daného člověka pocit, že využije každého, z koho něco kápne, pravděpodobně se pokusí využít i vás. Zajímá se jenom o sebe, a jaký z toho bude mít prospěch.

4) Chybí empatie. Když se člověk neumí vcítit do druhých, je to pak těžké. Takový jedinec vám může ublížit a ani si to neuvědomí. Když si připustíte k tělu takového člověka, dřív nebo později vás využije nebo to vyústí ke konfliktu.

5) Staví se do role oběti. Jsou to ale spíš manipulátoři, kterým se nikdy nic nelíbí. Za svoji momentální situaci obviňují druhé lidi. Je to ale ve skutečnosti jejich taktika, jak manipulovat druhé. Myslí si, že jsou lepší než ostatní, udělají vše proto, aby nemuseli nést odpovědnost za své skutky.

6) Nerozhodní lidé. Neumí se sami rozhodovat, což jde ruku ruce s nezodpovědností. Znamená to, že v kritických situacích utečou. Jakýkoliv vztah s nimi je doprovázený problémy, nejde se na ně spolehnout.

7) Obviňují druhé. Tihle lidé se snaží obviňovat druhého za něco, za co nemůže. Je pro ně vlastní, že se nikdy nepřiznají k vlastnímu selhání. Snaží se poukazovat spíše na chyby ostatních.

8) Lidé, kteří mají narcistické sklony. Vyznačují se velkou dávkou narcismu, chovají se tak, jako by ve všem byli lepší než ostatní. Myslí si o sobě, že jsou neustále v něčem lepší než vy. Tomuhle člověku je jedno, jestli vás zraní, či ne.

Koupili byste si to?

GALERIE: Nejhorší módní trend léta?! Chlapi nosí krajkované kraťasy a košile. Holky, líbí se vám to?

Článek je zařazen v: vztahy , 8 typů lidí kterým se nevyplatí důvěřovat , důvěra