ODHALENO: 8 věcí, které byste měli dělat před sexem, aby byl nezapomenutelný. Tohle určitě nevynechávejte!

Když všechno uděláte správně předtím, potom už to půjde samo.

Není neobvyklé, že občas pramení ty nejlepší sexuální zážitky ze spontánní akce, prostě když vyslyšíte volání přírody a řeknete si, chci to udělat teď hned. Anebo nemáte dostatek času, takže to musíte udělat co nejrychleji. Existují ale i takové situace, kdy si můžete dát na čas. Řekněme, že máte s partnerem naplánovaný termín, kdy se konečně můžete věnovat intimitám, nebo se setkáte po nějaké době a potřebujete si vynahradit všechny ty ztracené příležitosti. A pokud tyto společně strávené chvíle v posteli chcete plnohodnotně využít a vychutnat si je od začátku do konce bez jediného zádrhele, pak byste měli myslet i na fázi před sexem. A proto pro vás máme 9 věcí, které byste určitě měli udělat, než se vrhnete na věc, abyste zažili ten nejlepší sex po fyzické, psychické i emocionální stránce.

1. Dostaňte se do nálady

Nalaďte se na to, co chcete vy. Myslete na to, co by vás mohlo vzrušit. Místo toho, abyste uvažovali nad tím, co všechno chcete nebo byste měli udělat pro partnerovo uspokojení, myslete prostě na sebe a na své sexuální choutky.

2. Vyřiďte si všechny nesplněné povinnosti

Užívat si sex, když máte v hlavě jen to, že ještě musíte napsat tunu mailů nebo obvolat všechny pracovní partnery, je prakticky nemožné. Den před vaší „velkou nocí“ si vyřiďte vše, co potřebujete, abyste se pak mohli soustředit jen a jen na váš prožitek.

3. Upravte se podle vašich představ

Zaměřte se především na hygienu, abyste se cítili co nejpohodlněji a nemuseli při sexu myslet na každý nežádoucí neoholený chloupek, vous či nechtěný zápach.

4. Pište si erotické zprávy

Nezapomeňte partnerovi nebo partnerce vyjádřit, jak moc jste vzrušení a těšíte se na společné chvíle. Vyhledejte si například na internetu polohu, kterou jste spolu ještě nezkoušeli a chtěli byste, a pošlete ji tomu druhému na fotce. Nebude se moct dočkat, až konečně bude u vás.

5. Před sexem jezte vhodné potraviny

Vyhýbejte se jídlu, které nadýmá nebo po kterém vám může zapáchat z úst. Kromě toho, že tím můžete odradit partnera nebo partnerku, hrozí, že vy sami to budete mít v hlavě, dostatečně se neuvolníte a připravíte se o ten pravý sexuální požitek.

6. Zvolte vhodné oblečení

Oblečte se především tak, abyste se cítili pohodlně. Pokud ovšem, hlavně ženy, máte náladu na útlé šaty, sexy spodní prádlo nebo korzet a víte, že se v tom budete cítit sexy, směle do toho!

7. Vyměňte spodní prádlo

Vzít si na sebe spodní prádlo, které jste předtím nosili celý den, není ideální. Proto nezapomeňte před sexem nezapomeňte sáhnout po čistém. A pokud se ženy, které běžně nosí obyčejné bavlněné kalhotky, cítí na odvážnější prádlo a pomůže jim to dodat sebevědomí, právě tohle je jedinečná příležitost vytáhnout dlouho schovávaná krajková tanga.

8. Relaxujte

Pusťte si oblíbenou muziku, dejte si pěnovou koupel, zapalte si svíčky, podívejte se na oblíbený film, lehněte si a odpočívejte… prostě udělejte všechno proto, abyste hodili všechny (nejen pracovní) stresy za hlavu a byli náležitě připraveni naplno si užít vaši žhavou noc.

Sdílejte článek
Štítky jídlo Sex Ženy muži vztahy sex spodní prádlo

Přečtěte si také