Sex a vztahy

6. ledna 2020 15:54

sarka.turcekova@gmail.com

ODHALENO: 8 věcí, které přijdou mužům na ženám nejvíc sexy a nemůžou jim odolat. Dámy, uhádnete?

I když by se chtělo říct, že se to nedá takhle jednoduše shrnout, přece dle expertů existují věci, které se mužům na ženách podvědomě líbí úplně nejvíc.

1. Dlouhé vlasy. Vždy jsou označeny za krásnější ženy s dlouhými vlasy než ty s krátkými, vyplývá to z mnoha provedených studií – muži se totiž v přítomnosti ženy s chlapeckým střihem vlasů cítí trochu nejistě.

2. Symetrie – nejenom ženského těla, ale zejména obličeje, je pro muže důležitá stejně jako pro ženy. Takový člověk je vnímaný jako zdravější, přístupnější a hezčí. Symetrický vzhled má být ukazatelem pevného zdraví.

3. Boky. Hodně mužům se na ženách líbí větší poměr obvodu pasu a boků. Považují za atraktivní, když má žena štíhlý pas a širší boky vůči němu.

4. Oči. Mužům sice nezáleží na barvě, mají však rádi ženy s velkýma a jasnýma očima, protože je považují za znak zdraví a mládí.

5. Vůně. S tělesným pachem je to podobné jako s krásou, tedy každému se líbí něco jiného. Muži však musí žena vonět, a nemyslíme tím zrovna voňavku, ale její tělesné pachy.

6. Rty. Není důležitá barva, ovšem, dle výzkumu se ženám muži dívají až půlku času na jejich rty. A ty s plnějšími jsou považované za přitažlivější.

7. Příjemná na poslech. Přijdou jim obecně atraktivní ty ženy, které mají vyšší a tenčí tón hlasu. Atraktivní jim přijde hlas příjemný na poslech, který jim připadá svůdný.

8. Červená. Lidé odjakživa byli přitahovaní červenou barvou, není tajemstvím, že právě nevěstky nosily červenou rtěnku. A muže to opravdu přitahuje. Červená barva na ženách jim obecně přijde atraktivní.

Sdílejte článek
Štítky Ženy muži atraktivita Sexy sexy ženy co se mužům na ženám líbí